ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
education تحصیلات
  • فارغ التحصیل رشته ی جامعه شناسی از دانشگاه بریتیش کلمبیا

  • فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه لندن

files مدارک
  • LLB

  • LLM

address رزومه کاری
--
information درباره وی

رعنا یاوری فوق لیسانس حقوق از دانشکده حقوق Peter A. Allard در دانشگاه بریتیش کلمبیا است. او مدرک LL.B خود را  در دانشگاه لندن ، انگلستان کسب کرد.

وی همچنین در یک کلینیک حقوقی حرفه ای تجربه ارزشمندی را کسب کرد که در آنجا با موارد مربوط به مشاغل اجتماعی ، مشاوره آنلاین ، قانون رسانه ها و انواع مختلف تعارضات شغلی آشنا شد.

رعنا به مردم اهمیت می دهد و به وکالت خود کمک می کند تا از طریق عمل به قانون خانواده به مشتریان خود پیش برود. وی مدیریت پرونده های منابع جامعه ، برنامه های خدمات را هماهنگ کرد و به عنوان رابط با سایر ارائه دهندگان خدمات در حمایت از مهاجران تازه وارد به کانادا برای انجمن خدمات مهاجر BC فعالیت کرد.

رعنا یاوری که به دو زبان انگلیسی و فارسی تسلط دارد ، سفرهای زیادی به سراسر انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، جمهوری چک داشته است.

رعنا یاوری در دادگاه های استانی و عالی بریتیش کلمبیا حضور داشته و برای حل انواع اختلافات در میانجیگری ، داوری و مذاکره شرکت کرده است.

وی در تمام امور مربوط به حضانت ، دسترسی ، سرپرستی کودک ، تقسیم اموال ، حمایت از فرزند و همسر و طلاق نمایندگی مشتری در سراسر بریتیش کلمبیا را دارد.

علاقه رعنا برای کمک به مردم او را به سمت قانون خانواده سوق داد. او به مشتری های خود اهمیت می دهد و به آنها کمک می کند تا از طریق آن اشتیاق و عمل به قانون خانواده به جلو بروند. توانایی او در تعادل بخشیدن به همدلی و حرفه ای بودن ، اطمینان از پشتیبانی و مراقبت از مشتری های وی را در هر مرحله از این فرایندهای چالش برانگیز تضمین می کند.

وی توانایی اثبات شده ای در ارائه نتایج موفقیت آمیز حتی به موارد طاقت فرسا و به ظاهر غیر قابل حل نیز دارد.

آدرس و تلفن
Canada
1021 W Hastings St #2900, Vancouver British Columbia V6E 0C3
16046972802+

certificates
LLB