ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
میز مشاوره

وکلا کارهای بسیاری را انجام می دهند و یکی از آن ها مشاوره دادن است. مشاوره دادن لزوما نباید با موکل باشد، در بعضی از موارد شاهد این هستیم که شخص پرونده خود را شخصا پیگیری می کند، اما در قسمت هایی نیاز به مشاوره دارد و از وکلای مختلفی در این باره کمک می گیرد.

اهمیت داشتن یک میز مشاوره

در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که وکیل دفتر کار خاصی ندارد و بدون دفتر کارهای خود را پی می برد، در این حالت ممکن است عده کمی به او اعتماد کنند و از او مشاوره می خواهند. این در حالی ست که به سادگی می توان چنین مشکلی را برطرف کرد.

به طور کلی باید بگوییم که برای جلب اعتماد و اطمینان موکل به میز مشاوره نیاز دارید و اگر دفتر کار هم ندارید، به سادگی می توانید چنین میز هایی را از دفاتر معتبر اجاره کنید و کارهای خود را پیش ببرید.

مزیت های میز مشاوره های ایرانوکا

موسسه ایرانوکا دفاتر مختلفی در شهرهای ایران و سراسر اروپا دارد و البته میز مشاوره هایی در این دفاتر وجود دارد که وکلای محترم می توانند برای کارهای خود از آن استفاده کنند و از مزیت های آن هم بهره مند شوند، اما این سوال اساسی پیش می آید که اصلا اجاره میز مشاوره از ایرانوکا چه مزیت هایی را برای شما دارد؟ با ما همراه باشید تا در ادامه این مزیت ها را بیان کنیم.

  • بهترین امکانات

شما برای برگذاری جلسه های مشاوره ای خود به امکانات مختلفی نیاز دارید که میز فقط یکی از آن ها ست. به عنوان مثال باید ست اداری مناسبی هم در دفتر وجود داشته باشید که پرستیژ کاری شما را به خوبی حفظ کند.

در دفترهای ایرانوکا بهترین و با کیفیت ترین امکانات در کنار هم جمع شده اند و همین موضوع به شما کمک می کند که نگرانی خاصی در رابطه با این موضوع نداشته باشید و به دیگر کارهای خود فکر کنید.

  • پرسنل مجرب

اگر چه شما میز مشاوره را اجاره می کنید، اما پرسنل یک دفتر کار هم نقش مهمی را بر عهده دارند. در دفترهای ایرانوکا شاهد این هستیم که پرسنل مجرب و با تجربه ای مشغول به کار هستند که به شما کمک بسیاری می کنند.

  • اجاره موقت و دائم

از دیگر مزیت های اجاره میز در دفتر ایرانوکا می توان به این موضوع اشاره کرد که شما متناسب با نیاز خود می توانید میز را به صورت موقت یا دائم اجاره کنید. این کار به شما کمک می کند که دیگر نگرانی بابت میز خود نداشته باشید و در هر زمان که به آن نیاز دارید، به سادگی بتوانید از آن استفاده کنید.

  • اعتبار ایرانوکا

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن دقت داشته باشید و البته مزیت مهمی به حساب می آید، اعتباری ست که دفترهای ایرانوکا دارند، همین موضوع باعث می شود که با اجاره میز مشاوره از این دفاتر مطمئن باشید که با یک دفتر معتبر و کار دست همکاری دارید و این موضوع هم به تنهایی مزیت بسیار مهمی به حساب می آید که نمی توان از آن غافل شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.