ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
معرفان مستقل

جاذبه زندگی در کشورهای اروپایی، امکان تحصیل و اشتغال بهتر و … در آنجا همواره از دلایل مهم متقاضیان و مهاجران بوده است. این جاذبه و تقاضا طی سالهای گوناگون روند صعودی داشته است. و این امر باعث تاسیس و افزایش شرکت ها و موسسات گوناگون در این زمینه شده است.

شرکت مارکتینگ ایرانوکا از جمله شرکت های معتبری است که در زمینه مهاجرت، راهکار های قانونی، معرفی وکلای زبده، ایجاد دفاتر، نماینده ها و معرفان مستقل در شهرهای مختلف کشور و … به فعالیت می‌پردازد. این شرکت دارای مزایای گوناگونی از جمله انجام امور در سریع ترین زمان و توسط حرفه ای ترین وکلا است.

معرفان مستقل

شرکت مارکتینگ ایرانوکا جهت ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات خود در سراسر کشور اقدام به ایجاد گروهی از معرفان نموده است. این معرفان تحت عنوان معرفان مستقل شناخته شده اند که به عبارت ساده تر همان بازار یاب ها هستند.

معرفان مستقل و نماینده های مستقل هر دو از زیر مجموعه ها و همکاران شرکت مارکتینگ ایرانوکا هستند اما از جمله نقاط تمایز معرفان مستقل با نماینده های مستقل این است که تعداد ابزار های دیجیتالی که در اختیار نماینده های مستقل قرار دارد بیشتر است اما در مقابل نماینده های مستقل لایسنس هستند. در حالیکه معرفان مستقل به شکل استخدامی به فعالیت می‌پردازند. معرفان مستقل از منابع تبلیغاتی شرکت مارکتینگ ایرانوکا بهره می‌گیرند.

بازاریابی

بازاریابی یا مارکتینگ مطالعه و مدیریت روابط در تبادلات است. بازاریابی فرآیندی است که در طی آن بازاریاب و مشتری از طریق برقراری ارتباط در حال تبادل ارزش با یکدیگر هستند. چون از فرآیند بازاریابی برای جذب و معرفی مشتریان و متقاضیان استفاده می‌گردد.

این فعالیت از زیرمجموعه های اصلی مدیریت کسب و کار و بازرگانی به شمار می‌رود. تعریف لغت نامه ای بازاریابی نیز عبارت است از “فراهم کردن کالاها یا خدمات برای برآورده ساختن نیازهای مصرف کنندگان” . به عبارت بهتر فرآیندی است که بین توانایی های شرکت و نیازهای مشتریان تعادل ایجاد می‌کند. بازاریابی همه استراتژی ها و تاکتیک هایی را در بر می‌گیرد که شرکت های مختلف با بهره برداری از آن ها در جهت پیدا کردن جایگاهی برای محصولات و خدمات خود در بازار و ترغیب مخاطب به خرید تلاش می‌کنند. یکی از معروف ترین شاخه های بازاریابی نیز تحت عنوان “آمیخته بازاریابی” یا “ترکیب بازاریابی” است. این ترکیب آمیزه ای از محصول، قیمت، ترویج و مکان عرضه و توزیع است. اساسا بازاریابی حول محور این چهار مولفه انجام می‌شود.

سه ویژگی و مزایای مهم معرفان مستقل

  • معرفان مستقل استخدام شرکت ایرانوکا هستند.
  • امکان جذب و استخدام معرفان مستقل بوسیله نماینده های مستقل نیز وجود دارد.
  • شرکت مارکتینگ ایرانوکا هیچ گونه محدودیتی در تعداد معرفان مستقل برای جذب و استخدام ندارد.

نتیجه گیری

شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا از شرکت های مطرح در زمینه مهاجرت، مشاوره و راهنمایی، معرفی وکلای ماهر و …. است. این شرکت امکانات گوناگونی را برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود فراهم آورده است که از جمله آن ها ایجاد دفاتر مستقل، نماینده های مستقل، معرفان مستقل و … در سراسر کشور است. معرفان مستقل همان بازار یاب ها هستند که به جذب و معرفی متقاضیان می‌پردازند.