ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
نماینده های مستقل

بسیاری از شرکت ها به دنبال این هستند که نماینده شرکت های بزرگ و معتبر را داشته باشند، این کار مزیت های بسیاری را برای آن شرکت به دنبال دارد. در ادامه مزیت های این کار را برای شما بیان می کنیم و اطلاعاتی را در رابطه با آن ارائه خواهیم داد و پیشنهاد می دهیم که ادامه مطالب را از دست نداده و با ما همراه باشید.
نمایندگی مستقل به چه معنی است؟
خوب احتمالا این سوال برای شما هم به وجود می آید که اصلا نمایندگی مستقل به چه معنی است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نمایندگی مستقل به این معنی است که شما با استفاده از به عنوان نمایندگی یک شرکت خاص مشغول به کار هستید، اما به صورت مستقل فعالیت های خود را ادامه می دهید.
مستقل بودن به این معنی است که شما فعالیت های خود را به صورت مستقل انجام می دهید، یعنی کارمندهایی برای خود دارید، تبلیغات را به صورت جداگانه ای انجام می دهید و دیگر کارها را هم مطابق با نظر و ایده خود پیش می برید.
مستقل بودن برای بسیاری از شرکت ها مزیت به حساب می آید، اما در موارد بسیار خاصی هم شاهد این هستیم که شرکتی خاص به دنبال نمایندگی غیر مستقل است، در ایرانوکا ما نماینده‌های مستقل بسیاری داریم و البته در آینده هم نمایندگی خواهیم داد.

نماینده‌های مستقل در ایرانوکا

همانطور که در مطالب بالا گفتیم ایرانوکا موسسه ای معتبر است که نمایندگی های بسیاری دارد و باز هم نماینده می پذیرد. به این موضوع توجه داشته باشید، هنگامی که شما نمایندگی موسسه ای معتبر را دارید، مطمئن خواهید بود که کسب و کار خود از صفر شروع نمی کنید و همین موضوع مزیت بسیار مهمی است.
به این موضوع توجه داشته باشید در ایرانوکا نمایندگی ها با هدف معرفی خدمات وکلای دیگری که در شهر های ایران و همچنین کشورهای اروپایی مشغول به کار هستند، داده می شود، یعنی این کار به معرفی و شناخته شدن آن وکیل کمک بسیاری می کند.
از دیگر مزیت هایی که ایرانوکا برای نماینده های مستقل خود در نظر می گیرد، باید به موارد زیر اشاره کنیم.
• نماینده ها در صورت تمایل می توانند از وکلا و بازاریاب های ایرانوکا برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. البته در این حالت هزینه ها بر عهده خود نمایندگی است، اما این اطمینان وجود دارد که نتیجه نهایی رضایت بخش خواهد بود.
• معتبر بودن برند ایرانوکا هم مزیت دیگری است، یعنی نمایندگی ها مطمئن خواهند بود که با یک موسسه معتبر همکاری می کنند و به همین دلیل احتمال موفقیت آن ها بیشتر می شود.
• و …
مزیت کسب نماینده‌های مستقل
خوب بعد از هر آن چه که در رابطه با نماینده‌های مستقل بیان کردیم، حال این سوال وجود دارد که اصلا داشتن این نمایندگی چه مزیت هایی را برای شما دارد؟ به همین دلیل لازم می دانیم که در این قسمت اطلاعاتی را در رابطه با این موضوع ارائه دهیم و پیشنهاد می دهیم که با ما همراه باشید.
• برای شروع کار اعتماد به نفس بیشتری دارید، این اعتماد به نفس به تنهایی مزیت های بسیاری را برای شما به دنبال دارد.
• با نام یک شرکت کار خود را شروع می کنید، یعنی کار شما از صفر شروع نمی شود، این موضوع هم اهمیت بسیاری برای کسب و کار شما دارد.
• و …
در نهایت اگر هر سوال و ابهام دیگری در رابطه با اخذ نماینده‌های مستقل ایرانوکا برای شما وجود دارد، آن را در ادامه بیان کنید و اطمینان می دهیم که در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.