ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا

درباره دانشگاه

این دانشگاه در سال ۱۸۲۷ توسط منشور سلطنتی و تحت عنوان کالج کینگ به عنوان اولین مؤسسه آموزش عالی کانادا در استان انتاریو تورنتو تأسیس شد.

دانشگاه تورنتو شامل سه پردیس به شرح پردیس میسیساگا،پردیس اسکاربرو و پردیس سنت‌جورج است و همچنین از دانشکده های این دانشگاه می توان به دانشکده هنر و علوم،علوم مهندسی و کاربردی،نقاشی،طراحی و معماری،موسیقی،جنگل داری،اطلاعات،پزشکی، پرستاری،داروسازی،دندانپزشکی و تربیت بدنی و علوم حرکتی اشاره کرد.

در این دانشگاه سالانه بیش از 70 هزار دانشجو تحصیل می‌کنند.

دانشگاه تورنتو یکی از دو عضو انجمن دانشگاه‌های آمریکایی در خارج از ایالات متحده آمریکا می باشد.

 

چرا دانشگاه تورنتو؟

دانشگاه تورنتو به دلیل تحقیقات، اکتشافات و انتشارات بسیار و تأثیرگذار، همواره به عنوان بهترین دانشگاه کانادا و سومین دانشگاه عمومی در آمریکای شمالی رتبه‌بندی می‌شود و از نظر علمی جایگاه ویژه ای دارد.

این دانشگاه هرسال بیشتر از هر دانشگاهی در کانادا بودجه تحقیقاتی دریافت می‌کند.مدارک دانشگاه تورنتو برای استفاده فارغ التحصیلان در رابطه دانش ، مهارت و نام تجاری حرفه ای طراحی شده است که کارفرمایان برای آنها ارزش زیادی قائل هستند.

سیستم سه پردیس آن به دانشجویان این امکان را می دهد تا در یادگیری تجربی و برنامه نویسی تخصصی در یکی از متنوع ترین و پویاترین مناطق جهان مشارکت کنند.

۹بیمارستان کاملا وابسته دانشگاه و۱۲بیمارستان وابسته به جامعه و سایت های مراقبت های بهداشتی ، تجربیات آموزشی پژوهشی را برای دانشجویان علوم بهداشتی ارائه می دهند.

تحقیقات بنیادی این دانشگاه ایده ها و نوآوری هایی را ایجاد می کند که صنایع جدید،تحولات اجتماعی و اقتصادی ایجاد می کند و شیوه زندگی بشریت رادگرگون می کند و با نوآوری و کارآفرینی به طور مداوم اقتصاد منطقه تورنتو و فراتر از آن را رونق می‌دهد.

دانشگاه تورنتو سه فرماندار و چهار نخست‌وزیر کانادا، سه رهبر خارجی و چهارده قضات دیوان عالی کشور را فارغ تحصیل کرده است.همچنین از مارس ۲۰۱۹، ده نفر برنده جایزه نوبل، پنج برنده جایزه تورینگ، ۹۴ محقق رودز و یک مدال‌آور فیلدز در این دانشگاه آموزش دیده اند.

ویژگی ها

اجازه کار پس از تحصیل
کارآموزی
اجازه کار همزمان با تحصیل
پذیرش مشروط
محل اقامت دانشجویی

لیست رشته ها

Medical science

Nursing science

Health informatics

Art history

Cell and system biology

Cinema studies

Classics

Comparative literature

Criminology and sociolegal studies

Drama,theater and performance studies

Earth science

Ecology and evolutionary biology

Geography

History

History and philosophy of science and technology

Landscape architecture

Linguistics

Medieval studies

Accounting

Animal Physiology

Archaeology

Music

اطلاعات

Toronto-Ontario

Founded: 1827

Country Rank : 1

Type : Publice, University

Application Fee : 0$

International Tuition Fee : 12-35

DLI Number : O19332746152