ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
مهاجرت به دانمارک

لیست کامل انواع ویزاها جهت مهاجرت به کشور دانمارک را مطالعه فرمایید. در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم ارزیابی رایگان را پر بفرمایید تا در اولین فرصت مشاورین ایرانوکا با شما تماس حاصل فرمایند‌ ‌ ‌«فرم ارزیابی»

 • ویزای توریستی

  کشور دانمارک یکی ازبهترین و مرفه ترین کشورهای جهان می باشد و کیفیت بالای زندگی در این کشور مردم زیادی را به سمت خود جذب می نماید و همواره مهاجرت به دانمارک از طریق مختلف مورد بررسی متقاضیان قرار میگیرد.
  اخذ ویزای توریستی یکی از انواع مدل های ویزا جهت مهاجرت می باشد.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به مقالات مراجعه فرماییدادامه

 • ویزای پرستاری

  رشته پرستاری از جمله رشته های مهم در هر کشوری به حساب می آید. کشور دانمارک نیز به دلیل کمبود نیروی کار در رشته پرستاری در سالهای اخیر اقدام به جذب این نیروی مهم از طریق ویزای کار پرستاری نموده است
  ادامه

 • ویزای تجاری

  دانمارک کشوری پیشرو در صنایع مختلفی از قبیل فراورده‌های لبنی و گوشتی، کشتی و نفتکش، توربین‌های بادی،دارو و تجهیزات پزشکی و غیره است و به همین دلیل شرکت های فعال در این صنایع از شرکت های موفق دانمارک به حساب می آیند که همواره در حال گسترش روابط و شبکه تجاری خود با دیگر کشور ها هستند. اگر شما به دلایل تجاری قصد سفر به دانمارک (جلسه کاری، ورکشاپ، بازدید از کارخانه، عقد قرارداد و غیره) را دارید می بایستی با ارائه مدارک مربوطه اقدام به اخذ ویزای تجاری دانمارک نمایید.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به مقالات مراجعه فرماییدادامه

 • مقالات مهاجرت به دانمارک
  آخرین مقالات مهاجرت به دانمارک را در این قسمت میتوانید مشاهده کنید
  • کشور دانمارک یکی از زیباترین ، باستانی ترین و غنی ترین کشورهای حوزه اسکاندیناوی است.

   پایتخت آن کپنهاگ، جمعیت آن ۵/۷ میلیون نفر ، زبان رسمی آن دانمارکی و واحد پول آن کرون دانمارک است.جالب است بدانید این کشور از هیچ بُعدی فقر را تجربه نمی کند.

   پایین ترین میزان فساد اداری، کیفیت عالی زندگی، حقوق برابر شهروندی، تاریخچه غنی فرهنگی، توازن بین کار و زندگی و سیستم آموزش حرفه ای باعث شده اند که مردمان این کشور جزو شادترین مردم دنیا باشند.

  • فراورده‌های لبنی و گوشتی، کشتی و نفتکش، توربین‌های بادی، پوست سمور و روباه، اسباب‌بازی، دارو و تجهیزات پزشکی مهم‌ترین کالاهای صادراتی دانمارک هستند.

   واحد پولی دانمارک کرون دانمارک است.

   از نظر شاخص فساد اقتصادی، دانمارک (به همراه کشورهای دیگری همچون فلاند و نیوزلند) سال‌های زیادی به عنوان کشور نمونه که کمترین فساد اقتصادی را داشته‌است، معرفی شده‌است.

   دانمارک به عنوان یکی از کشورهای اتحادیه اروپا که از واحد پول یورو استفاده نمی‌کند با رکود اقتصادی شدیدی روبه‌روست. این کشور از جنگ جهانی دوم تاکنون با چنین رکودی مواجه نبوده‌است.

  لینکهای مرتبط