ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
مهاجرت به انگلستان

لیست کامل انواع ویزاها جهت مهاجرت به کشور انگلستان را مطالعه فرمایید. در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم ارزیابی رایگان را پر بفرمایید تا در اولین فرصت مشاورین ایرانوکا با شما تماس حاصل فرمایند‌ ‌ ‌«فرم ارزیابی»

 • ویزای توریستی

  ویزای توریستی انگلیس (Visitor Visa)، با اهداف گردشگری، تفریح، بازدید از دوستان و خانواده صادر می‌شود. به دلیل جاذبه‎های گردشگری فراوان کشور کانادا و همچنین شرایط عالی ویزای توریستی کانادا، درخواست متقاضیان ایرانی رو به افزایش است. با دریافت ویزای توریستی کانادا، گردشگران مجاز هستند تا ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند. ویزای توریستی کانادا که نوعی ویزای اقامت موقت است، روشی رایج برای ورود به این کشور است.

 • ویزای کاری

  این نوع ویزا به طور کلی دو نوع مختلف را شامل می شود. اولین نوع زیر مجموعه ویزاهای سرمایه گذاری می باشد که شخص با راه اندازی یک بیزینس، شرکت و بنگاه اقتصادی، ویزای کاری دریافت می کند. نوع دوم به واسطه دریافت پیشنهاد کار از کارفرماهای کانادایی می باشد؛ به بیان دیگر، کارکنان خارجی معمولاً به پیشنهاد شغلی از یک موسسه یا سازمان داخلی کانادا برای کار جهت اخذ ویزا کار در این کشور نیاز دارند. این نوع ویزا بعد از مدتی با کسب شرایط لازم تبدیل به ویزای شهروندی می شود.

 • ویزای بیزینسی و سرمایه گذاری

  این نوع ویزا یکی از راه های دریافت اقامت انگلیس می باشد که برای تجار، مدیران، کارآفرینان و افرادی که توانایی راه اندازی یا مدیریت بنگاه های اقتصادی را داشته باشند، پیشنهاد می گردد. دولت کانادا قصد دارد از طریق این نوع برنامه مهاجرتی افراد توانمندی که سرمایه کافی را نیز داشته باشند برای کمک به توسعه اقتصاد و بهبود بازار کار به این کشور جذب نماید. همچنین دولت کانادا در این مسیر حمایت های قابل توجهی از سرمایه گذاران و خانواده آنها خواهد داشت.

 • مقالات مهاجرت به انگلستان
  آخرین مقالات مهاجرت به انگلستان را در این قسمت میتوانید مشاهده کنید
  لینکهای مرتبط