ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
مهاجرت به یونان
 • ویزای توریستی

  به طور کلی سفر به يونان طرفداران بسياری دارد. دليل وجود اين طرفداران جاذبه های فراوان كشور يونان می باشد. جهت سفر به يونان، شخص متقاضی به اخذ ويزای توريستی معتبر كه همان ويزای شنگن است، نياز دارد. ويزای شنگن از جمله مهم ترین ویزاهای توریستی است و به متقاضی اجازه سفر به كشور يونان و همچنين ديگر كشورهای عضو پيمان شنگن را می دهد.
  در سال ۲۰۱۷ كشور يونان ميزبان حدود ٤,٧٩٧,٣٩٦ نفر بوده است كه نسب به سال ٢٠١٦ با روند رو به رشدی همران بوده است، که این موضوع به دليل وجود هتل ها، اماكن تفريحی و شرايط مناسبی است و دولت يونان، رشد صنعت گردشگری را در دستور كار خود قرار داده است.
  ادامه

 • ویزای کاری

  یکی از روش های ممکن برای دریافت اقامت در کشور یونان، اخذ ویزای کاری است، این مهم از طریق داشتن یک شغل و کسب درآمد از آن، انجام می شود. به لحاظ شرایط اقتصادی این کشور در رده متوسط رو به پایین است.
  برای اطلاع از چگونگی دریافت، شرایط، مدارک و مراحل آن، در این مقاله مارا همراهی نمایید. ادامه

 • ویزای بیزینسی و سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در کشور یونان یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری است؛ به طوری که حمایت و پشتیبانی اتحادیه اروپا را نیز شامل می شود و چون این کشور قوانین سخت و دست و پاگیری برای اقامت سرمایه گذاری ندارد، متقاضیان به راحتی می تواند در این کشور سرمایه گذاری کنند....ادامه

 • مقالات مهاجرت به یونان
  آخرین مقالات مهاجرت به یونان را در این قسمت میتوانید مشاهده کنید
  لینکهای مرتبط