دپارتمان آموزش

واحد آموزش

Education Unit

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مهاجرت بدون اطلاع از زبان کشور مقصد شما تا چه اندازه می تواند سخت باشد؟ تصور کنید به کشوری سفر می کنید که هیچ اطلاعی از زبان آن ندارید (یا اطلاع کمی دارید) شما برای ارتباط برقرار کردن و رفع نیاز های خود را با مشکلات بزرگی رو به رو خواهید شد.

واحد آموزش

همه ما تا به حال این جمله را شنیده ایم که زبان دانستن برای برقراری ارتباط مهم است، اما تا به حال به طور جزئی به آن دقت کرده ایم؟ تصور کنید که در کشوری زندگی می کنید که از زبان آن هیچ اطلاعی ندارید، شما چطور می توانید زندگی کنید؟
غیر از موضوعات آکادمیک که مسئله ای جداست، برای هر کاری باید زبان بدانید. به عنوان مثال تصور کنید که برای خرید روزمره زندگی خود به فروشگاه مراجعه می کنید، اگر زبان آن کشور را ندانید، چطور باید خرید خود را انجام دهید؟ این موضوع یکی از ساده ترین مسائلی ست که با آن رو به رو می شوید.
به همین دلیل باید قبل از آن که به کشوری خاص سفر می کنید، از زبان آن کشور هم اطلاع داشته باشید، در این رابطه نیازی به توضیح بیشتر نیست، با همین مثال ساده ای که در مطالب بالا ارائه داده ایم، به سادگی می توان به اهمیت آن پی برد.

چطور زبان یاد بگیریم؟

یکی از مهم ترین سوال هایی که وجود دارد این است که چطور زبان یاد بگیریم. در سال های اخیر شاهد این هستیم که اهمیت زبان انگلیسی به خوبی مشخص شده است و آموزشگاه های بسیاری این زبان را آموزش می دهند.
زبان های دیگری مانند فرانسوی و آلمانی هم تقریبا شناخته شده اند و به همین دلیل می توانید آموزش هایی را در رابطه با این زبان ها دریافت کنید، اگر چه همه آموزش ها تائید شده نیستند، اما باز هم می توانید چنین آموزش هایی را پیدا کنید.
راه دیگری هم وجود دارد برای آموزش زبان کشور مقصد، در ایرانوکا امکانی را فراهم کرده ایم که شما به سادگی می توانید زبان کشور مقصد خود را یاد بگیرید. از آن جایی که ما دپارتمانی برای آموزش داریم، امکان آموزش هم برای مهاجران فراهم کرده ایم.
تصور کنید که شما قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارید، یادگیری این زبان در ایران کمی دشوار است و به سختی می توانید استادی متخصص و با تجربه را برای خود انتخاب کنید، از آن جایی که تعداد استادهای چنین زبانی کم است، پس انتخاب های شما هم محدود می شود.

دپارتمان آموزش ایرانوکا

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، در ایرانوکا دپارتمان آموزش وجود دارد. مهم نیست قصد مهاجرت به چه کشوری را دارید، به سادگی می توانید زبان کشور مقصد خود را در ایرانوکا یاد بگیرید و با اطلاع از این زبان مهاجرت کنید.
از آن جایی که ایرانوکا شعبه هایی در سراسر اروپا دارد، شما مطمئن خواهید بود که استادهایی متخصص و با تجربه این زبان ها را به شما یاد می دهند و به همین دلیل روند آموزشی شما هم سریع تر انجام می شود، این موضوع را می توان از اصلی ترین ویژگی های مثبت دپارتمان آموزش ایرانوکا دانست.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم