ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
درباره ما
 • خدمات شرکت مارکتینگ ایرانوکا به متقاضیان عزیز :

  1- فرم ارزیابی رایگان و آنالیز شرایط مهاجرتی وی
  2- لیست وکلای رسمی و رجیستر شده
  3- لینک مستقیم ارتباط با وکیل محترم
  4- داشتن داشبورد کاربری برای انجام امور مهاجرتی
  5- آخرین رویدادها و اخبار مهاجرتی
  6- اطلاعات جامع در رابطه با انواع ویزا
  7-خدمات قبل از ویزا در کشور مبدا
  8- خدمات پس از ویزا در کشور مقصد
  9- استخدام و اعطای نمایندگی
  10-مارکتینگ برای موسسات و شرکت های وابسته
 • خدمات شرکت مارکتینگ ایرانوکا به وکلای محترم :

  1- معرفی و مارکتنگ در صفحات مجازی
  2- لیست متقاضیان مهاجرتی
  3- ارتباط مستقیم با موکل خود
  4- دسترسی به پروفایل و داشبورد موکل خود
  5- نمایندگان شرکت در شهر های مختلف
  6- بازاریاب های مستقل
  7- دفاتر جهت عقد قرارداد
  8- میز های مشاوره ای در کشور مبدا
  9- کارمندان متخصص در حوزه های مختلف
  10- خدمات مارکتینگ و برندینگ
 • امروزه با گسترش دنیای ارتباطات و افزایش دیدگاه مردم نسبت به کیفیت و شرایط زندگی در کشورهای پیشرفته جهان، شمار افرادی که با هدف ایجاد زندگی بهتر تصمیم به مهاجرت می گیرند، رو به افزایش است. استاندارد بالای زندگی، رفاه عمومی و بالابودن شاخص های مختلف زندگی در کشورهای کانادا ، آمریکا ، اروپا و استرالیا موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف، تمایل به مهاجرت به این کشور را داشته باشند. قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزاها، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم ترین تصمیمات شما برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور مقصد می باشد.

  شرکت مارکتینگ ایرانوکا مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای مهاجرت رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرتی کشور مقصد را معرفی می نماید و با بیش از ۱۲ سال تجربه از سال ۲۰۰۸ ارائه دهنده خدمات مارکتینگ به متقاضیان عزیزی و وکلای محترم می باشد.

  شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا، با مدیریت مهندس وحید عابدی نیا به همراه تیم با تجربه و متخصص ، خدمات حرفه ای در زمینه مارکتینگ به افراد، سازمان ها، شرکت ها و وکلای محترم عرضه کرده است.این شرکت زیر نظر هولدینگ ادب (A.D.A.B squad customer services INC) با قوانین و چهارچوب های این هولدینگ در کانادا و شرکت ادب مهاجر بین الملل در ایران به فعالیت می پردازد و با دارا بودن بیش از ۱۶ دفتر و نمایندگی در کانادا، اروپا و ایران، افتخار این را دارد که تمامی عملکرد، مجوزهای فعالیت، مدارک کمپانی و اشخاص حقیق و حقوقی معرفی شده قابل استعلام می باشند.

  زمینه های فعالیت شرکت ایرانوکا

  شرکت ایرانوکا در زمینۀ خدمات مارکتینگ مهاجرتی با طیف وسیعی از امکانات برای وکلا و موکلین عرضه می کند. لازم به ذکر می باشد که خدمات شرکت مارکتینگ  ایرانوکا صرفاً محدود به این خدمات نبوده و طیف وسیع تری را در بر می گیرد . تأسیس شرکت، تشکیل هیئت مدیره، استفاده از ساختارهای مالی، کمک جهت سازماندهی مجدد، گسترش، تداوم و انحلال شرکت.– کمک به تنظیم قراردادها در کلیۀ امور.– تنظیم اجاره نامه ها، توافقنامه ها و فرانشیزهای تجاری.– اطلاع رسانی و نشر اخبار مهاجرت به صورت گسترده در زمینه اقامت، کار و تحصیل در کانادا و اروپا از دیگر خدمات شرکت ایرانوکا می باشد .همچنین شرکت ایرانوکا به مشتریان خود کمک می کند که بعد از دریافت ویزا و ورود به کشور مقصد، با سهولت بیشتر و در زمانی کوتاه تر مستقر شده و در اموراتی همچون گشایش حساب بانکی، کارت‌ بیمه درمانی،‌ پیداکردن محل سکونت، انجام عملیات مالیاتی، ثبت نام دوره های زبان انگلیسی و سایر مسائل آموزشی به مشتریان خود ارائه خدمات می‌نماید. تمامی کارمندان و اعضای شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا، متعهدند که با پایبندی به منشور اخلاقی هولدینگ ادب و تنها در چهارچوب قانونی و اخلاقی حرفه خود فعالیت کرده و نهایت صداقت، احترام و پاسخگویی را در ارائه مشاوره‌ها و سایر خدمات مهاجرتی را در نظر داشته باشند.
  در نهایت این شرکت با تکیه بر تجربه عملی و دانش خود در طول سال ها کار در زمینه مارکتینگ در خدمت عزیزانی که برای دریافت خدمات مورد نیاز به ایرانوکا مراجعه کرده اند ، می باشد.

  لینکهای مرتبط