درباره ی ایرانوکا بدانید

شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا فعالیت خود را تحت مدیریت و قوانین گروه مشاورین ادب مهاجر بین الملل به صورت انحصاری در ایران با احداث دپارتمان های مختلف در حوزه مهاجرت ، خدمات قبل و پس از ویزا ، تور و گردشگری ، مارکتینگ ، برندینگ ، طراحی ، IT و … از سال ۱۳۹۵ آغاز و با توجه به دستاورد های قابل تامل توسط خانواده بزرگ ایرانوکا و رضایت مشتریان به فعالیت خود ادامه داده است. ایرانوکا همواره جهت منافع مشتریان خود ، مسیر آگاه سازی و راه و روش های استعلام و بستن قراردادهای بین المللی را به مخاطبین خود پیش گرفته تا از هر گونه کلاهبرداری یا اجحاف در حقوق آنها در این مسیر جلوگیری شود.

چشم انداز ایرانوکا

امروزه با گسترش دنیای ارتباطات و افزایش دیدگاه مردم نسبت به کیفیت و شرایط زندگی در کشورهای پیشرفته جهان، شمار افرادی که با هدف ایجاد زندگی بهتر تصمیم به مهاجرت می گیرند، رو به افزایش است. استاندارد بالای زندگی، رفاه عمومی و بالابودن شاخص های مختلف زندگی در کشورهای کانادا ، آمریکا ، اروپا و استرالیا موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف، تمایل به مهاجرت به این کشور را داشته باشند. قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزاها، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم ترین تصمیمات شما برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور مقصد می باشد.

شرکت مارکتینگ ایرانوکا مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای مهاجرت رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرتی کشور مقصد را معرفی می نماید و با بیش از ۱۲ سال تجربه از سال ۲۰۰۸ ارائه دهنده خدمات مارکتینگ به متقاضیان عزیزی و وکلای محترم می باشد.

شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا، با مدیریت مهندس وحید عابدی نیا به همراه تیم با تجربه و متخصص ، خدمات حرفه ای در زمینه مارکتینگ به افراد، سازمان ها، شرکت ها و وکلای محترم عرضه کرده است.این شرکت زیر نظر هولدینگ ادب (A.D.A.B squad customer services INC) با قوانین و چهارچوب های این هولدینگ در کانادا و شرکت گروه مشاورین ادب مهاجر بین الملل در ایران به فعالیت می پردازد و با دارا بودن بیش از ۱۶ دفتر و نمایندگی در کانادا، اروپا و ایران، افتخار این را دارد که تمامی عملکرد، مجوزهای فعالیت، مدارک کمپانی و اشخاص حقیق و حقوقی معرفی شده قابل استعلام می باشند.

درباره شرکت ایرانوکا

زمینه های فعالیت شرکت ایرانوکا

شرکت ایرانوکا در زمینۀ خدمات مارکتینگ مهاجرتی با طیف وسیعی از امکانات برای وکلا و موکلین عرضه می کند. لازم به ذکر می باشد که خدمات شرکت مارکتینگ ایرانوکا صرفاً محدود به این خدمات نبوده و طیف وسیع تری را در بر می گیرد . تأسیس شرکت، تشکیل هیئت مدیره، استفاده از ساختارهای مالی، کمک جهت سازماندهی مجدد، گسترش، تداوم و انحلال شرکت، کمک به تنظیم قراردادها در کلیۀ امور تنظیم اجاره نامه ها، توافقنامه ها و فرانشیزهای تجاری، اطلاع رسانی و نشر اخبار مهاجرت به صورت گسترده در زمینه اقامت، کار و تحصیل در کانادا و اروپا از دیگر خدمات شرکت ایرانوکا می باشد .همچنین شرکت ایرانوکا به مشتریان خود کمک می کند که بعد از دریافت ویزا و ورود به کشور مقصد، با سهولت بیشتر و در زمانی کوتاه تر مستقر شده و در اموراتی همچون گشایش حساب بانکی، کارت‌ بیمه درمانی،‌ پیداکردن محل سکونت، انجام عملیات مالیاتی، ثبت نام دوره های زبان انگلیسی و سایر مسائل آموزشی به مشتریان خود ارائه خدمات می‌نماید. تمامی کارمندان و اعضای شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا، متعهدند که با پایبندی به منشور اخلاقی هولدینگ ادب و تنها در چهارچوب قانونی و اخلاقی حرفه خود فعالیت کرده و نهایت صداقت، احترام و پاسخگویی را در ارائه مشاوره‌ها و سایر خدمات مهاجرتی به وکلای رسمی یا کارگزاران را در نظر داشته باشند. در نهایت این شرکت با تکیه بر تجربه عملی و دانش خود در طول سال ها کار در زمینه مارکتینگ در خدمت عزیزانی که برای دریافت خدمات مورد نیاز به ایرانوکا مراجعه کرده اند، می باشد .

برخی از خدمات شرکت ایرانوکا به مخاطبین عزیز

خدمات شرکت مارکتینگ ایرانوکا به متقاضیان عزیز

1- فرم ارزیابی رایگان و آنالیز شرایط مهاجرتی وی
2- لیست وکلای رسمی و رجیستر شده
3- لینک مستقیم ارتباط با وکیل محترم
4- داشتن داشبورد کاربری برای انجام امور مهاجرتی
5- آخرین رویدادها و اخبار مهاجرتی
6- اطلاعات جامع در رابطه با انواع ویزا
7-خدمات قبل از ویزا در کشور مبدا
8- خدمات پس از ویزا در کشور مقصد
9- استخدام و اعطای نمایندگی
10-مارکتینگ برای موسسات و شرکت های وابسته

خدمات شرکت مارکتینگ ایرانوکا به وکلای محترم

1- معرفی و مارکتنگ در صفحات مجازی
2- لیست متقاضیان مهاجرتی
3- ارتباط مستقیم با موکل خود
4- دسترسی به پروفایل و داشبورد موکل خود
5- نمایندگان شرکت در شهر های مختلف
6- بازاریاب های مستقل
7- دفاتر جهت عقد قرارداد
8- میز های مشاوره ای در کشور مبدا
9- کارمندان متخصص در حوزه های مختلف
10- خدمات مارکتینگ و برندینگ

 

 

 

A.D.A.B   Squad Customer Services Inc

هولدینگ ادب اسکواد در کشور کانادا شهر تورنتو با هدف سرمایه گذاری و مدیریت نیروی انسانی تاسیس شده است . این شرکت با فعالیت گسترده خود در مدت زمان کوتاه توانسته با سرمایه گذاری و توسعه شرکت های مختلف مسیر پیسرفت را طی کند و از اعتبار بالایی برخوردار گردد.

هر یک از شرکتهای زیر مجموعه هولدینگ ادب با توجه به استعداد بالای خود در جهت رشد و توسعه اهداف در عرصه های مختلف فعالیت دارند.

تمرکز اصلی کمپانی ادب بر روی سرمایه گذاری و استارت اپ و همچنین پروژه های مسکونی بوده و علاوه بر این ها در زمینه برندینگ فعالیت قابل توجه ای داشته است.

 

we win when you win

شعار شرکت ادب در همه عرصه ها می باشد.

در این راستا تلاش خود را برای تمامی مشتریان در نظر میگیرد تا مشتریان به خواسته ها و نیازهای خود برسند.

 

هولدینگ ادب دارای زیرمجموعه های ذیل میباشد:

1.شرکت ایرانوکا

2.شرکت دیموکا

3.شرکت تلزینس

4.شرکت گوتراولز

5.شرکت Allura group

6.شرکت بیا ببر

7.شرکت ایرانما Iranama

8.شرکت ایریس Eieisse

9.شرکت گروه مشاورین ادب مهاجر بین الملل

شرکت ایرانوکا

A- شرکت ایرانوکا با سابقه 12 سال درکانادا و3 سال درایران درحوزه مارکتینگ مهاجرتی فعالیت دارد که در ایران به صورت انحصاری زیر نظر شرکت گروه مشاورین ادب مهاجر بین الملل و با نام تجاری ایرانوکا در حال فعالیت میباشد.

 

B – ازدیگر فعالیت های این شرکت ، مارکتینگ به صورت دیجیتال مارکتینگ و نتورک مارکتینگ می باشد که با توجه به توانایی بالای نیروهای متخصص توانسته بسترمناسبی برای هدف خود مهیا نماید و حدود 15 نمایندگی و 40 بازاریاب مستقل در استان های مختلف ایران تشکیل دهد.

 

C_ از مهمترین فعالیت های این شرکت فراهم نمودن برنامه تبلیغاتی جهت معرفی و تبلیغات شرکت های همکار و وابسته به مهاجرت و وکلای رسمی میباشد که زمینه این فعالیت مهیا شده است.

 

D_ شرکت ایرانوکا با داشتن دفاتر مستقل تحت مدیریت دفترمرکزی واقع درتهران توانسته خدمات ارزنده ای به مشتریان و وکلای محترم بدهد.

 

E _ شرکت ایرانوکا در ایران به صورت نماینده رسمی تحت نظر هولدینگ ادب مشغول فعالیت بوده و تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت های زیرمجموعه در انحصار شرکت گروه مشاورین ادب مهاجربین الملل میباشد.

 

F _ شرکت ایرانوکا با تشکیل دپارتمان های مختلف توانسته نیاز و دغدغه های مختلف مهاجرین ومشتریان خود را برطرف کند که شامل موارد زیر می باشد:

 • دپارتمان آموزش
 • دپارتمان ترجمه رسمی
 • توسعه و طراحی
 • دپارتمان تبلیغات
 • دپارتمان حمل ونقل
 • IT دپارتمان
 • دپارتمان خدمات قبل و پس از ویزا
 • دپارتمان پرورش نیروی انسانی

شماره ثبت شرکت جهت استعلام

 • شماره ثبت هولدینگ ادب در کانادا : 002718490 – adab squad customer services inc
 • شماره ثبت شرکت ایرانوکا در کانادا : 291006401
 • شماره ثبت شرکت ایرانوکا در ایران : 139950140001099541
 • شماره ثبت شرکت در ایران : گروه مشاویرن ادب مهاجر بین الملل – 569986

*جهت استعلام هرکدام از موارد فوق و یا هر شرکت ، وکیل و موسسه مهاجرتی دیگه میتوانید از طریق صفحه استعلامات آن بیابید*

وکیل رسمی شرکت ایرانوکا

سرکار خانم مهری بانی با شماره وکالت R508829 تمامی امور حقوقی و مهاجرتی شرکت ایرانوکا را در کشور کانادا به عهده دارد.

 

چرا تلزینس ؟

اپلیکیشن یا سازمان ؟

تلزینس یک شرکت خصوصی با سهامی عام تاسیس شده در سال 2018 ، کشور کانادا می باشد. این شرکت با هدف بهبود بخشیدن به بخش هوش مصنوعی اپلیکیشن خود را در سال 2020 راه اندازی نموده و آن را در اختیار سازمان ها و نهاد های غیر انتفاعی و خصوصی و دولتی گذاشته است.

نمادها

شرکت آلورا گروپ
شرکت گوتراول
شرکت بیاببر
شرکت ایرانوکا
شرکت ادب مهاجر بین‌الملل
هولدینگ ادب اسکواد