با خانواده بزرگ ایرانوکا آشنا شوید

در این بخش می توانید با تمامی اعضای محترم شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا آشنا شوید. تیم ایرانوکا متشکل از متخصصترین و مجربترین افراد در تمامی بخش ها و حوزه های تخصصی می باشد. خانواده بزرگ ایرانوکا با صداقت تمام و حس نیت همواره در کنار شما عزیزان می باشند

تیم مدیریت ایرانوکا

اعضای هیئت مدیره شرکت بین المللی ایرانوکا

وحید عابدی نیا
وحید عابدی نیا مدیریت کانادا
0019053244235 info@iranoca.com
sahar ardahali
سحر اردهالی مدیریت ایران
09124759859 iran@iranoca.com
علی متقی نیا
علی متقی نیا مدیریت خاورمیانه
0014373710077 middleeast.iranoca@gmail.com
رقیه قمیصی
رقیه قمیصی مدیر مالی و اداری
02144625569 Financial@iranoca.com
سحر منافی
سحر منافی مدیر نتورک مارکتینگ
Marketing@iranoca.com

همکاران ایرانوکا

همکاران متخصص در مجموعه ایرانوکا

ملیکا راد
ملیکا راد مشاور ارشد دپارتمان کانادا
09194567936-09198945437 canada.c1@iranoca.com
محمدجوادصلح میرزایی
محمدجوادصلح میرزایی مشاور ارشد دپارتمان اروپا
09354048367 Europe.c1@iranoca.com

نمایندگان ایرانوکا

نمایندگان محترم مجموعه ایرانوکا در استان های ایران و کشور های منطقه

ماندانا پوراکبر
ماندانا پوراکبر نماینده مشهد
09153676723 mandana677@gmail.com
محسن مسلمی امیرانی
محسن مسلمی امیرانی نماینده یزد
09131581295 yazd.a1@iranoca.com
mehrnosh chatrsahar
مهرنوش چترسحر نماینده بوشهر
077-33581450-09127620226 bushehr.a1@iranoca.com
ali ebrahimnia
علی ابراهیم نیا نماینده تبریز
09120867411 Tabriz.a1@iranoca.com
abolhakim forotan
عبدالحکیم فروتن نماینده گنبد کاووس
09112723149 Golestan.a1@iranoca.com
hadis yalveh
حدیث یلوه نماینده کرمانشاه
09216815842 Kermanshah.a1@iranoca.com
Mortaza Malekzade
مرتضی ملک زاده نماینده قرچک
09127102316 qarchak.a1@iranoca.com
shahabodin estaki
شهاب الدین استکی نماینده اصفهان
03132612371 Esfahan.a2@iranoca.com
hamed malekan
حامد سعیدی نماینده ملکان
09146116075 malekan.a1@iranoca.com
masod negarestani
مسعود نگارستانی نماینده کرمان
09133414606 Kerman.a1@iranoca.com

گروه طراحی و IT

گروه طراحی و مدیریت وبسایت های هولدینگ ادب

Rana Zare
رعنا زارع مدیر IT هلدینگ ادب
09130321160 eng.tender7@gmail.com
یاسمین ستاکی
یاسمین ستاکی مدیر دیجیتال مارکتینگ
09031233925 Yasaminsetaki@gmail.com
Amirreza Setaki
امیررضا ستاکی طراح رابط و تجربه ی کاربری
09170666976 setinset@outlook.com
kambiz fakhr
کامبیز فخر توسعه دهنده نرم افزار
09143158460 kambiz.fakhr@yahoo.com
hossein khoshbayan
حسین خوش بیان Full-Stack web developer
09031231204 hoseinkhoshbayan@hotmail.com
mohammadJavad Alinia
محمد جواد علی نیا طراح گرافیک
09115084162 mtalinia988@gmail.com
یاسین بیدی
یاسین بیدی تدوینگر
09379500589 yasinbidi137926@gmail.com
نیلوفر علی محمدی
نیلوفر علی محمدی موشن گرافیست و تدوینگر
09363381131 Alimohammadi.nr@gmail.com
Reyhaneh Naeini
ریحانه نایینی تولید محتوا
09138020597 Reyhanehnaeini73@gmail.com
علیرضا ادیب نیا
علیرضا ادیب نیا تولید محتوا
09210671352 adibniaalireza@gmail.com
ساحل منافی
ساحل منافی تولید محتوا
09371200394 sahelmnf@gmail.com
فاطمه قميصي
فاطمه قميصي تولید محتوا
ghamisif@yahoo.com

اساتید ایرانوکا

اساتید محترم دپارتمان زبان مجموعه ایرانوکا

سارا دریابر
سارا دریابر استاد زبان اسپانیایی
09362088220 Sarah.darya69@gmail.com
نرگس محمدی
نرگس محمدی استاد زبان آلمانی
09121450528 nargesmehr00@gmail.com
Diimoca
شرکت آلورا گروپ
شرکت گوتراول
شرکت بیاببر
شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا
شرکت ادب مهاجر بین‌الملل
هولدینگ ادب اسکواد