با خانواده بزرگ ایرانوکا آشنا شوید

در این بخش میتوانید با تمامی اعضای محترم شرکت ایرانوکا اشنا شوید. تیم ایرانوکا متشکل از متخصصترین و مجربترین افراد در تمامی بخش ها و حوزه های تخصصی می باشد. خانواده بزرگ ایرانوکا با صداقت تمام و حس نیت همواره در کنار شما عزیزان می باشند

تیم مدیریت ایرانوکا

اعضای هیئت مدیره شرکت بین المللی ایرانوکا

وحید عابدی نیا مدیریت کانادا
9053244235 info@iranoca.com
sahar ardahali
سحر اردهالی مدیریت ایران
09124759859 iran@iranoca.com
رقیه قمیصی مدیر مالی و اداری
02144625569 Financial@iranoca.com
سحر منافی مدیر مارکتینگ
Marketing@iranoca.com

همکاران ایرانوکا

همکاران متخصص در مجموعه ایرانوکا

Melika Rad
ملیکا راد مشاور ارشد دپارتمان کانادا
09194567936-09198945437 canada.c1@iranoca.com
Mohammadjavad Solhmirzaiee
محمدجوادصلح میرزایی مشاور ارشد دپارتمان اروپا
09354048367 Europe.c1@iranoca.com
mahdi mirzaei
مهدی میرزایی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه
09194567939-09200700730 d.Languages@iranoca.com

نمایندگان ایرانوکا

نمایندگان محترم مجموعه ایرانوکا در استان های ایران و کشور های منطقه

ali ebrahimnia
علی ابراهیم نیا نماینده تبریز
09120867411 Tabriz.a1@iranoca.com
abolhakim forotan
عبدالحکیم فروتن نماینده گنبد کاووس
09112723149 Golestan.a1@iranoca.com
hadis yalveh
حدیث یلوه نماینده کرمانشاه
09216815842 Kermanshah.a1@iranoca.com
Mortaza Malekzade
مرتضی ملک زاده نماینده قرچک
09127102316 qarchak.a1@iranoca.ca
shahabodin estaki
شهاب الدین استکی نماینده اصفهان
03132612371 Esfahan.a2@iranoca.com
hamed saeidi
حامد سعیدی نماینده آذربایجان شرقی
09146116075 malekan.a1@iranoca.com
masod negarestani
مسعود نگارستانی نماینده کرمان
09133414606 Kerman.a1@iranoca.com

گروه طراحی و IT

گروه طراحی و مدیریت وبسایت های هولدینگ ادب

kambiz fakhr
کامبیز فخر توسعه دهنده نرم افزار
09143158460 kambiz.fakhr@yahoo.com
hossein khoshbayan
حسین خوش بیان Full-Stack web developer
09031231204 hoseinkhoshbayan@hotmail.com
Amirreza Setaki
امیررضا ستاکی طراح رابط و تجربه ی کاربری
09170666976 setinset@outlook.com
Rana Zare
رعنا زارع طراح و مدیر سایت
09130321160 eng.tender7@gmail.com
mohammadJavad Alinia
محمد جواد علی نیا طراح گرافیک
09115084162 mtalinia988@gmail.com
نیلوفر علی محمدی موشن گرافیست و تدوینگر
09363381131 Alimohammadi.nr@gmail.com
شرکت آلورا گروپ
شرکت گوتراول
شرکت بیاببر
شرکت ایرانوکا
شرکت ادب مهاجر بین‌الملل
هولدینگ ادب اسکواد