شرکت بیاببر

شرکت بیاببر

BiaBebar

شرکت BiaBebar (بیاببر) یکی دیگر از شرکت‌هایی که زیرمجموعه هولدینگ A.D.A.B Squad Customer Services Inc به حساب می‌آید که در زمینه مارکتینگ مشغول به فعالیت است؛ اما باید متذکر شد که میان این شرکت با دیگر شرکت‌های مارکتینگ تفاوتی نیز وجود دارد که این تفاوت را می‌توان سیاست مسابقاتی و کمپین‌های مجازی در نظر گرفت. حال شاید برای شما سوال پیش آید که کار این شرکت دقیقا چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

در پاسخ به این سوال باید متذکر شد که این شرکت به مردم و عموم، اسپانسرها را معرفی می‌کند؛ اما با این تفاوت که معرفی از طریق ابزارهایی چون قرعه‌کشی و ایجاد کمپین‌ها است. در رابطه با چگونگی انجام این موضوع نیز باید گفت خود شرکت BiaBebar (بیاببر) بلیط یا تیکت های بخت آزمایی را به مشتری‌ها می‌فروشد و سپس در هفته قرعه‌کشی انجام می‌دهد و به برنده قرعه‌کشی کل مبلغ دریافتی را به شکل جایزه بر می‌گرداند و بخش کوچکی را صرف امور خیریه می‌کند.
این موضوع و حرکت را می‌توان یک اقدام مناسب برای اسپانسرها در نظر گرفت؛ چرا که شرکت BiaBebar (بیاببر) برای آن اسپانسر مارکتینگ بزرگ و مناسبی را انجام می‌دهد و با این کار سبب بهتر دیده شدن آن اسپانسر می‌شود. دقت داشته باشید که این شرکت نیز همانند دیگر شرکت‌های تحت نظر هولدینگ به صورت مستقل فعالیت می‌کند و در تورنتو کانادا قرار دارد.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم