شرکت دیموکا

Diimoca

دیموکا (Diimoca) را می‌توان یکی از وبفرم‌های دیجیتالی در نظر گرفت که به صورت مستقل کار می‌کند. حال شاید برای شما سوال پیش آید که وبفرم دیجیتالی چیست و چه فعالیتی دارد؟ در رابطه با پاسخ به این سوال باید گفت وبفرم‌های دیجیتالی در واقع فرم‌هایی هستند که توسط این شرکت طراحی می‌شوند و در اختیار هر فرد به صورت مستقل قرار می‌گیرند و افراد می‌توانند فرم‌هایی که برای آن‌ها طراحی شده را در هر فضای مجازی که می‌خواهند در اختیار مشتری‌هایی که دارند، قرار دهند.

در واقع باید متذکر شد که اگر مشتری وبفرم طراحی شده را پر کند، هر آنچه که در این وبفرم پر شده است، به ایمیل متقاضی که صاحب فرم به حساب می‌آید، ارسال می‌شود. دقت داشته باشید که شرکت دیموکا (Diimoca) در این موضوع هیچ دخل و ورودی ندارد، بلکه تنها وبفرم را برای شما طبق آنچه می‌خواهید می‌سازد و در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین باید نکته دیگری را نیز گفت و آن این است که وبفرم ها در اکثر مواقع فرم‌های مربوط به مهاجرت هستند؛ اما امکان تهیه فرم‌های دیگر اعم از فرم‌های مشاوره، فرم‌های خرید، فرم انتقادات و پیشنهاد‌های … نیز توسط این شرکت وجود دارد.

در رابطه با شرکت دیموکا باید بدانید که فعالیتی مستقل دارد و در برخی از مواقع با شرکت ایرانوکا همکاری می‌کند. در واقع باید گفت که ایرانوکا ابزار وبفرم‌های دیجیتال را از طریق Diimoca دارد و از این طریق فرم‌های متفاوت را در اختیار افراد قرار می‌دهد؛ اما نکته مهمی که باید به آن توجه شود، فعالیت مستقلانه این شرکت در این زمینه است. از همین جهت می‌توانید در صورت تمایل به داشتن چنین فرم‌هایی، این شرکت را انتخاب و امور مربوطه را با خیال راحت به آن واگذار کنید.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم