شرکت گوتراول

شرکت گوتراول

Gotravels

یکی دیگر از شرکت‌های تور و گردشگری که تصمیم داریم در این مقاله آن را به شما معرفی کنیم، شرکت گو تراول (GoTravels) است. این شرکت همانند دیگر شرکت‌هایی به حساب می‌آید که در این زمینه فعالیت دارند و خدمات گوناگونی را ارائه می‌دهند.

از جمله خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‌شود، می‌توان به تدارک تورهای شهری و خارج شهری، فراهم کردن تورهای آموزشی، تورهای تفریحی و … اشاره کرد. همچنین امکان صادر کردن دعوت‌نامه‌های توریستی نیز در راستای کار این شرکت قرار گرفته است و شما می‌توانید در صورت تمایل به انجام هر یک از این موارد شرکت گو تراول (GoTravels) را انتخاب کنید.

نکته دیگری که باید در رابطه با شرکت گو تراول بدانید، این است که این شرکت همانند شرکت‌های دیگری چون Adab، IRANOCA و … تحت نظارت هولدینگ A.D.A.B Squad Customer Services Inc اداره می‌شود. مسلما می‌دانید که این هولدینگ در ایران به صورت انحصاری اداره می‌شود و زیرمجموعه‌های بسیاری دارد که هر یک از شرکت‌های زیرمجموعه این هولدینگ در زمینه‌ای مشغول به فعالیت هستند که یکی از آن‌ها را شرکت گو تراول (GoTravels) می‌توان در نظر گرفت که در زمینه تور و گردشگری در حال فعالیت است و شما می‌توانید در صورت تمایل به انجام سفر شهری و خارج شهری از این شرکت کمک بگیرید تا تمام شرایط به بهترین شکل برای شما فراهم شود.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم