ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
ایرانوکا: شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا

با مرور زمان، پیشرفت علم و تکنولوژی و بیشتر شدن تمایل انسان ها به زندگی مرفه تر و آسان تر، تقاضا برای مهاجرت به کشورهای گوناگون و به ویژه کشورهای اروپایی افزایش یافته است. و در نتیجه ی این افزایش تقاضا موسسات و شرکت های مختلفی در سراسر کشور در زمینه مهاجرت و امور مربوط به آن تاسیس شده و به فعالیت می‌پردازند.
از مهم ترین این شرکت ها شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا است. این شرکت در زمینه مهاجرت و مشاوره و راهنمایی آن، معرفی وکلای زبده، ایجاد دفاتر، نماینده ها و معرفان مستقل در سراسر کشور و … به شکل گسترده و پیشرفته به فعالیت می‌پردازد.

مارکتینگ

برای موضوع مارکتینگ تعاریف گوناگون بسیاری ارائه شده است. به عنوان مثال از دیدگاه انجمن بازاریابی آمریکا مارکتینگ عبارت است از فعالیت نهاد ها وموسسات که شامل خلق فرآیندهایی در جهت تعریف روش های ارتباطی، تحویل و پیشنهاد مبادله ارزشمند به مشتری، خلق مشتریان کالا و خدمات، شرکا و جامعه را در مقیاس وسیع است.
بازاریابی عبارت است از فعالیت موسسات و شرکت هایی خاص که به کشف، معرفی، و انتقال ارزش یا یک کالا و خدمات به مشتری یا مخاطب می‌پردازند. به عبارت ساده تر مارکتینگ نیازهای مشتریان را از راه های گوناگون کشف می‎‌کند، بازار موجود را تحلیل و ارزشیابی می‌کند و در تلاش است خدمات بهتر و مطلوب تری را به مخاطب یا مشتری خود ارائه دهد. به عبارت ساده تر مارکتینگ مسیر برقراری ارتباط با مشتری در جهت انتقال ارزش کالا یا خدمات به وی و در نهایت فروش آنان است.

اجزای مارکتینگ

• توسعه محصول
• تحقیقات بازار
• بازاریابی
• تبلیغات
• برندینگ
• رسانه
• روابط عمومی
• ارتباطات
• فروش
• خدمت به مشتری
• تحلیل بازار

مارکتینگ هوشمند

تعاریفی که برای موضوع مارکتینگ ارائه شد درباره مبحث مارکتینگ هوشمند نیز به کار می‌رود. با این تفاوت که در بازاریابی یا مارکتینگ هوشمند برای دستیابی به مقاصد خود از ابزارهای هوشمندو دیجیتالی به شکل کاملا خلاقانه بهره می‌گیرند.
علت رشد و گسترش بازاریابی هوشمند، گسترش استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی گوناگون بین افراد است. چرا که یکی از قدرتمند ترین و تاثیر گذار ترین ابزارها در بازاریابی یا مارکتینگ هوشمند شبکه های اجتماعی هستند. و از جمله راه های استفاده از شبکه های اجتماعی نیز راه اندازی کمپین های تبلیغاتی گوناگون است.
مارکتینگ هوشمند ایرانوکا
شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا نیز در بخش مارکتینگ هوشمند بازار هدف مشتریان خود را در نظر می‌گیرد و سپس باتوجه به نیاز مشتری تحلیل و بازاریابی می‌کند. اغلب مشتریان برای دست یابی به هدف خود نیازمند دست یابی به لوکیشن خاصی می‌باشند.
عده ای از مشتریان نیز محیط تبلیغاتی خاصی را برای بازاریابی محصول یا خدمات خود در نظر می‌گیرند. در این میان تعدادی از مشتریان نیز در ابهام و تردید سر می‌کنند. در تمام شرایط فوق الذکر شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا به عنوان یک مشاور حرفه ای و با در اختیار داشتن ابزارهای مختلف در خدمت مشتریان خود است تا فرایند بازاریابی را به بهترین شکل برای آن ها انجام دهد و باعث معروفیت و در نتیجه موفقیت شان شود.
همچنین این شرکت تمام موارد مربوط به مارکتینگ اعم از تولید محتوای متنی، ویدیو، نحوه استفاده از اپلیکیشن ها و … را به صورت کاملا پیشرفته برای مخاطب یا مشتری خود آموزش و انجام می‌دهد. از جمله روش های مورد استفاده توسط شرکت ایرانوکا در این زمینه معرفی فازهای استراتژیک گوناگون و مهم به مشتری است.

استراتژی در مارکتینگ

استراتژی مارکتینگ یک فرم و حالت ویژه هر برند است. این فرم با هدف پیشبرد اهداف برند برنامه ریزی می‌شود تا موقعیت آن برند خاص را در بازار گسترش و موفقیت آن را تا حد زیادی تضمین نماید. به عبارت ساده تر استراتژی وظیفه جهت دهی برند را در بازار بر عهده دارد. اگر چشم انداز، اهداف و ارزش های برند مشخص شود یک استراتژی مناسب و دقیق بدست می‌آید.

نتیجه گیری

شرکت مارکتینگ ایرانوکا از جمله شرکت های مهم و مطرح در زمینه مهاجرت و … است. این شرکت در زمینه بازاریابی و به ویژه بازاریابی هوشمند نیز فعالیت های گسترده ای دارد. بازاریابی برقراری ارتباط با مشتری و شناسایی نیاز او با هدف رفع آن و بازار یابی هوشمند نیز دارای همان فعالیت های بازاریابی اما به صورت مجازی و به ویژه با استفاده از شبکه های اجتماعی است.