دپارتمان مارکتینگ

واحد مارکتینگ

Marketing Unit

با مرور زمان، پیشرفت علم و تکنولوژی و بیشتر شدن تمایل انسان ها به زندگی مرفه تر و آسان تر، تقاضا برای مهاجرت به کشورهای گوناگون و به ویژه کشورهای اروپایی افزایش یافته است. و در نتیجه ی این افزایش تقاضا موسسات و شرکت های مختلفی در سراسر کشور در زمینه مهاجرت و امور مربوط به آن تاسیس شده و به فعالیت می‌پردازند.
از مهم ترین این شرکت ها شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا است. این شرکت در زمینه مهاجرت و مشاوره و راهنمایی آن، معرفی وکلای زبده، ایجاد دفاتر، نماینده ها و معرفان مستقل در سراسر کشور و … به شکل گسترده و پیشرفته به فعالیت می‌پردازد.

دپارتمان مارکتینگ

برای موضوع مارکتینگ تعاریف گوناگون بسیاری ارائه شده است. به عنوان مثال از دیدگاه انجمن بازاریابی آمریکا مارکتینگ عبارت است از فعالیت نهاد ها وموسسات که شامل خلق فرآیندهایی در جهت تعریف روش های ارتباطی، تحویل و پیشنهاد مبادله ارزشمند به مشتری، خلق مشتریان کالا و خدمات، شرکا و جامعه را در مقیاس وسیع است.
بازاریابی عبارت است از فعالیت موسسات و شرکت هایی خاص که به کشف، معرفی، و انتقال ارزش یا یک کالا و خدمات به مشتری یا مخاطب می‌پردازند. به عبارت ساده تر مارکتینگ نیازهای مشتریان را از راه های گوناگون کشف می‎‌کند، بازار موجود را تحلیل و ارزشیابی می‌کند و در تلاش است خدمات بهتر و مطلوب تری را به مخاطب یا مشتری خود ارائه دهد. به عبارت ساده تر مارکتینگ مسیر برقراری ارتباط با مشتری در جهت انتقال ارزش کالا یا خدمات به وی و در نهایت فروش آنان است.

خدمات مارکتینگ ایرانوکا

معرفی در لیست وکلا

این بخش مختص معرفی شما وکلای محترم واطلاعات لازم در باره شما میباشد که موکلین با مراجعه به این بخش می‌توانند از سوابق کاری و مدرک تحصیلی و تخصص حرفه ای شما آگاه شوند

نمایش اطلاعات تماس

شما می توانید با افزودن تلفن ، ایمیل ، آدرس و شبکه های اجتماعي دسترسی موکلین به خود را آسان تر نموده و با موکل خود به صورت مستقیم در تماس باشید.

داشبورد اختصاصی در وبسایت دیموکا

در وبسایت دیموکا می‌توانید یک داشبورد اختصاصی برای خود داشته باشید و فرم ارزیابی را که توسط موکل پر می‌شود مورد بررسی قرار دهید لازم به ذکر است این بخش در انحصار شما و موکل شما می باشد.

داشبورد اختصاصی در وب اپلیکیشن تلزینس

ایرانوکا مفتخر به استفاده از اپلیکیشن تلزینس می باشد چراکه اپلیکیشن تلزینس راه را برای ارتباط وکیل و موکل به گونه ای هموار کرده است که شما می‌توانید تمام مراحل از قبیل آشنایی، ارتباط ، ارسال مدارک و دیگر موارد مربوط به مسائل حقوقی را به راحتی در این اپلیکیشن انجام دهید.لازم به دکر است ارتباط شما و موکل به صورت مستقیم بوده و نیازی به فرد سوم نمی باشد.

تبلیغات در پیج اینستاگرام شرکت ایرانوکا

شرکت ایرانوکا دارای چندین پیج فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. که از طریق آن ها تبلیغات خود را انجام می‌دهد. درصورت نیاز به معرفی بیشتر، می‌توانید از این پیج ها استفاده نموده و اطلاعات خود را در اختیار متقاضیان قرار دهید.

تبلیغات در دیگر شبکه های اجتماعی شرکت ایرانوکا

ایرانوکا با فعالیت‌های گسترده خود در شبکه های اجتماعی توانسته جایگاه ویژه ای در آن ها برای خود فراهم آورد. چنانچه برای گسترش فعالیت خود هدف بلند مدتی دارید می توانید تبلیغات خود را به شرکت ایرانوکا بسپارید تا شما را در شبکه های اجتماعی خود به متقاضیان معرفی نماید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی اختصاصی نمایندگان ایرانوکا

شرکت ایرانوکا علاوه بر دفاتر مرکزی در داخل و خارج از کشور دارای چندین نماینده فعال در سراسر ایران می باشد که به صورت گسترده در حال فعالیت و تبلیغات هستند. نمایندگان ایرانوکا علاوه بر فعالیت در دفاتر دارای پیج های اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی می‌باشند.شما با انتخاب این گزینه می‌توانید توسط نمایندگان ما برای معرفی تخصص خود اقدام نمایید.

میز مشاوره حضوری در دفتر مرکزی ایرانوکا به همراه امکانات اداری

دفتر مرکزی ایرانوکا در پایتخت با تمامی امکانات در خدمت شما وکلای عزیز می باشد، بدین جهت که اگر برای ارائه خدمات خود یا ملاقات حضوری با مشتری نیازمند دفتر کار باشید ما آماده ایم، یکی از میزهای دفتر را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از امکانات آن استفاده نمایید.

اختصاص دفتر کاری مستقل ( شعبه مرکزی ) به مدت 1 روز جهت عقد قرارداد

شعبه مرکزی ایرانوکا در پایتخت با تمامی امکانات خود علاوه بر اینکه می‌تواند میز مشاوره برای شما فراهم کند، درصورت لزوم برای استفاده بهینه و عقد قراردادهای کاری می‌تواند یک روز کاری دفتر مرکزی خود را با هماهنگی قبلی در اختیار شما قرار دهد.

اختصاص دفتر کاری مستقل ( دیگر شعبه ها ) به مدت 1 روز جهت عقد قرارداد

شرکت ایرانوکا با وجود چندین نماینده فعال در سراسر کشور قادر است در صورت نیاز شما به دفترکاری جهت ملاقات حضوری یا عقد قرارداد در استان‌های فعال، با هماهنگی قبلی دفاتر نمایندگان را برای موارد مذکور و  به مدت یک روز کاری در اختیار شما قرار دهد.

اختصاص یک کارشناس مشاور جهت مشاوره متقاضیان شما

وکلا برای روندکار خود معمولا نیاز به مشاوره و ملاقات حضوری دارند با توجه به اینکه وکلای خارج از کشور بخاطر مسافت نمی‌توانند با حضور خود این جلسات را اداره نمایند، ایرانوکا می تواند مشاورین با تجربه خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهد تا بتوانند در دفتر مرکزی این خدمت رسانی را انجام دهند.

اختصاص کارشناس بازاریابی به صورت مستقل

اگر برای پیشبرد اهداف و پیشرفت کار خود نیازمند بازاریابی می باشید، ایرانوکا قادر است که از بازاریابان فعال خود در این زمینه بهره برده و آن ها را در اختیار شما قرار دهد تا به صورت مستقل شما را برای رسیدن به بازار بهتر و پر رونق راهنمایی نمایند.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم