ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
داشبوردهای کاربری

احتمالا در ابتدا به این موضوع فکر می کنید که اصلا داشبوردهای کاربری به چه معنی هستند و چه کاربردهایی را برای موکل دارند، به شما پیشنهاد می دهیم که ادامه مطالب را از دست ندهید و با ما همراه باشید تا در این رابطه اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

داشبوردهای کاربری چه کاربردی دارند؟

خوب با این موضوع شروع می کنیم که اصلا این داشبوردها چه کاربردهایی را برای شما دارند. هنگامی که یک دفتر کار را اجاره می کنید، به قسمتی هم برای سازماندهی برنامه های خود نیاز دارید. به عنوان مثال لیستی از موکل های خود باید داشته باشید که اطلاعات مهم هر یک ذکر شده باشد، داشبوردهای کاربری این کار را برای شما انجام می دهند.
البته مسلما این کار به صورت دستی انجام نمی شود و سال ها ست که از سیستم ها و سامانه های مختلفی برای این ساماندهی استفاده می شود. به طور کلی باید بگوییم که داشبوردها برای تشکیل پرونده، ارسال و همچنین دریافت مدارک مورد استفاده قرار می گیرند.

در چه مواردی می توان از داشبوردهای کاربری استفاده کرد؟

بعد از اینکه کاربردهای کلی و اساسی این داشبوردها را بیان کردیم، حال در این قسمت لازم می دانم که موارد استفاده از آن ها را به طور جزئی بیان کنیم تا با این موضوع آشنایی داشته باشید.

• برای دریافت و ارسال فرم های درخواست، فرم های ارزیابی و دیگر فرم ها می توان از این داشبوردها استفاده کرد.
• موکل می تواند با مراحل دریافت ویزای خود را به صورت مرحله و بدون نیاز به کارهای خاصی پیگیری کند.
• کارهای حسابداری را می توان با استفاده از این داشبوردها به طور دقیق انجام داد.
• بازاریاب ها می توانند داشبوردهای مخصوص به خود را داشته باشند، در این حالت به سادگی می توانند تعداد مشتری ها، مشخصات کامل مشتری ها، تخفیف هایی که وجود دارند و البته میزان پورسانت هایی که به شما تعلق می گیرد را مشاهده کنید و به آن دسترسی داشته باشید.
• و …

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که چنین داشبوردهایی برای وکلا و مراجعه کننده ها وجود دارند و به همین دلیل کارها به سادگی انجام خواهد شد.

مزیت های داشبوردهای کاربری ایرانوکا

همانطور که در قسمت های مختلف سایت به این موضوع اشاره کرده ایم، در دفترهای ایرانوکا شاهد این هستیم که دفتر کار و میز مشاوره ای به صورت اجاره ای به وکلا تعلق می گیرد، در این رابطه باید بگوییم که مزیت دیگری هم از طرف ایرانوکا برای شما وجود دارد که در ادامه آن را بیان می کنیم.
در صورت اجاره دفتر کار و میز مشاوره از ایرانوکا به سادگی می توانید از داشبورد کاربری هم استفاده کنید و مواردی که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم را با استفاده از این داشبوردها مدیریت کنید. لازم به ذکر است که ایرانوکا در شهرهای مختلفی در ایران و همچنین در سراسر اروپا دفترهای مختلفی دارند.
در نهایت باید بگوییم که اگر سوال دیگری در این رابطه دارید، می توانید با شماره های موجود تماس بگیرید.