ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا

درباره دانشگاه

دانشگاه یورکویل با یک ایده ساده شروع به کار کرد: ارائه مدرک انعطاف پذیر ، دقیق و شغلی متمرکز در دانشگاه و آنلاین به افرادی که در یک مسیر هدفمند هستند. از سال 2004 ، دانشگاه یوركویل با موفقیت رشد كرد و شامل سه دانشگاه از ساحل به ساحل دیگر بود و به هزاران فارغ التحصیل درجه اعطا كرد. فارغ التحصیلان افتخار آنها از مدارک خود برای راه اندازی ، پیشرفت یا تغییر شغل استفاده می کنند. مدارک دانشگاه یورکویل برای تجهیز فارغ التحصیلان به دانش حرفه ای ، مهارت ها و نامگذاری هایی است که کارفرمایان برای آنها ارزش قائل هستند. برنامه های مدرک انعطاف پذیر را می توان در دانشگاه یا به صورت آنلاین یا ترکیبی از هر دو مورد استفاده کرد.

ماموریت دانشگاه یورکویل ایجاد یک دانشگاه ملی است که برنامه های مدرک گرا را ارائه می دهد ، منجر به مشاغل حرفه ای می شود که شخصاً پاداش آور هستند و به بهبود جامعه کمک می کنند.

دانشگاه یوركویل پذیرای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است. در حقیقت ، دانشجویان بیش از 35 کشور از برنامه های مدرک شغلی ما فارغ التحصیل شده اند.

پردیس مرکزی دانشگاه یورکویل در تورنتو واقع شده است ، یک قطب پر جنب و جوش ، چند فرهنگی ، جهانی برای تجارت و طراحی با کیفیت زندگی مشهور.

چرا دانشگاه یوركویل – تورنتو

یادگیری انعطاف پذیر:

با یک بار انعطاف پذیر و انتخاب کلاسهای آنلاین یا دانشگاهی ، تعادل در تحصیل و زندگی شخصی خود را حفظ کنید. مدارج شتاب – با اجازه دادن به دانش آموزان برای ادامه تحصیل در طول سال ، بدون وقفه اجباری ، تحصیل در یوركویل به دانشجویان این فرصت را می دهد تا سریعتر فارغ التحصیل شوند. آنها همچنین بر اساس یادگیری قبلی شما ، انتقال اعتبار بهینه را ارائه می دهند. تاریخ شروع سال – دانش آموزان می توانند برنامه خود را به محض آماده شدن با تاریخ های مختلف شروع در طول سال شروع کنند.

منابع و پشتیبانی:

کمک دانشجویی – با پشتیبانی مشاوران برنامه که می توانند به دانشجویان در رسیدن به اهداف علمی خود کمک کنند و تیم موفقیت دانشجویی که از سلامتی ، سلامتی و شغل پشتیبانی می کنند ، در تحصیل خود موفق شوید. پشتیبانی تدریس خصوصی – مرکز موفقیت در یادگیری Yorkville برای کمک سریع و مطالعه منابع ، از جمله تدریس خصوصی 24/7 بصورت آنلاین در دسترس است. Writing Lab – APA و خدمات تدریس خصوصی نوشتن برای کمک به دانشجویان در زمینه نوشتن دانشگاهی در دسترس است.

یادگیری پیشرفته:

اندازه های کلاس کوچک – در یک کلاس متوسط ​​20 دانش آموز توجه شخصی داشته باشید و از طریق مشارکت فعال یاد بگیرید. شبکه سازی – ایجاد روابط مادام العمر با دانشجویان و استادان به عنوان بخشی از کار تیمی ، بحث ها و تکالیف. دانشکده مجرب – از دانش دانشکده یورکویل که سالها تجربه در زمینه های مربوطه دارند بهره مند شوید و می توانید از این تخصص برای دستیابی به اهداف شغلی خود کمک بگیرید.

ویژگی ها

اجازه کار پس از تحصیل
کارآموزی
اجازه کار همزمان با تحصیل
پذیرش مشروط
محل اقامت دانشجویی

موارد ارائه شده نسبت به کمپ های دانشگاه یا رشته های مختلف میتواند تغییر کند و ویژگی ها اضافه یا کم شوند

لیست رشته ها

Undergraduate Degrees and Diploma <

Bachelor in Business Administration

Accounting
Project Management
Energy Management
General (Without Specialization)

Bachelor of Interior Design

Interior Decorating Associate Diploma

Bachelor of Creative Arts

Graduate Degrees <

Master of Arts in Counselling Psychology

Master of Education in Adult Education

Master of Education in Educational Leadership

Educational Administration
Leadership in Learning

Doctor of Counselling and Psychotherapy

اطلاعات

 

Toronto-Vancouver

Founded: 2004

Country Rank : 72

Type : Private, University

Application Fee : 75$

International Tuition Fee : 15-30

DLI Number : O19396019511

لینکهای مرتبط