دپارتمان مالی

واحد مالی

Financial Unit

دپارتمان مالی از دو بخش تشکیل شده است که هر یک از آن ها وظایف خاصی را برعهده دارند و همین موضوع باعث می شود که کاربرد آن ها هم متفاوت باشد، به همین دلیل در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با این موضوع موضوع بیان می کنیم و بخش مختلف آن را هم به طور کامل توضیح خواهیم داد.

واحد مالی

صرافی اولین بخش از دپارتمان مالی است و همان کاری را می کند که از نام آن مشخص است. شما برای انتقال پول از داخل ایران به حساب هایی خارج از ایران و برعکس گاهی با مشکل رو به رو می شوید، دلیل آن هم می تواند تحریم بانک های ایرانی و موارد دیگر باشد.
به همین دلیل ما برای تسریع در این کارها قابلیت انتقال پول را برای شما فراهم کرده ایم. شما با کمک صرافی های ایرانوکا می تواند هر مبلغی که می خواهید را به سادگی منتقل کنید و محدودیتی در این موضوع وجود ندارد.
نکته دیگری که در این رابطه باید به آن توجه داشته باشید، این است که مدت زمان این انتقال حداکثر 12 ساعت است، با توجه به این موضوع باید بگوییم که این کار در زمان کمی و با سرعت انجام می شود و مزیت مهمی به حساب می آید.

حسابداری هوشمند

از دیگر خدماتی که در دپارتمان مالی ایرانوکا ارائه می شود، می توان به حسابداری هوشمند اشاره کرد. حسابداری در گذشته به صورت دستی انجام می شد که معایب بسیاری داشت، به عنوان مثال احتمال بروز خطا و اشتباه در آن زیاد بود و علاوه بر این بسیار هم زمان بر بودند، به همین دلیل در سال های اخیر شاهد استفاده از سیستم های هوشمند حسابداری هستیم.
ایرانوکا این امکان را برای شما فراهم کرده است که به سادگی بتوانید کارهای حسابداری خود را انجام دهید، البته در زمان بسیار کوتاهی و با ضریب خطای بسیار کمی این کار برای شما انجام می شود که مزیت های بسیار مهمی به حساب می آیند.

حسابداری هوشمند ایرانوکا

ایرانوکا اپلیکیشن حسابداری خاصی برای خود دارد که کارهای بسیاری را می توانید با استفاده از آن انجام دهید. این اپلیکیشن می تواند به صورت مستقل در اختیار شما قرار گیرد و از آن استفاده کنید.
استفاده از اپلیکیشن حسابداری مزیت های بسیاری را برای شما به دنبال دارد، توجه داشته باشید که استفاده از این اپلیکیشن باعث می شود که در زمان خود به مقدار چشم گیری صرفه جویی کنید و البته درصد خطا و اشتباه هم کاهش بسیاری دارد.
لازم به ذکر است که استفاده از این اپلیکیشن حسابداری برای شما هیچ محدودیتی ندارد، یعنی مشغول به هر کاری که باشید، به سادگی می توانید از آن استفاده کنید و این مورد هم مزیت دیگری برای شما به حساب می آید.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم