دپارتمان مارکتینگ

واحد مارکتینگ

Marketing Unit

با مرور زمان، پیشرفت علم و تکنولوژی و بیشتر شدن تمایل انسان ها به زندگی مرفه تر و آسان تر، تقاضا برای مهاجرت به کشورهای گوناگون و به ویژه کشورهای اروپایی افزایش یافته است. و در نتیجه ی این افزایش تقاضا موسسات و شرکت های مختلفی در سراسر کشور در زمینه مهاجرت و امور مربوط به آن تاسیس شده و به فعالیت می‌پردازند.
از مهم ترین این شرکت ها شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا است. این شرکت در زمینه مهاجرت و مشاوره و راهنمایی آن، معرفی وکلای زبده، ایجاد دفاتر، نماینده ها و معرفان مستقل در سراسر کشور و … به شکل گسترده و پیشرفته به فعالیت می‌پردازد.

دپارتمان حمل و نقل

واحد حمل و نقل

Transportation Unit

تا به حال به دنبال راهی ساده برای ارسال بار به اروپا و کانادا بوده اید؟ راهی که در زمان مقرر بار شما را به طور سالم به مقصد برساند؟ البته راه های مختلفی برای ارسال بار وجود دارد، اما استفاده از خدمات دپارتمان حمل و نقل ایرانوکا یکی از بهترین راه های شناخته شده است؟ چرا بهترین؟ با ما همراه باشید تا با این موضوع به طور کامل آشنا شوید.

دپارتمان ترجمه رسمی

واحد ترجمه رسمی

Official Translation Unit

برای مهاجرت به مدارک بسیاری نیاز دارید و همانطور که می دانید باید این مدارک را ترجمه رسمی کرده و ارائه دهید، احتمالا به خوبی می دانید که ترجمه رسمی چه تفاوتی با دیگر ترجمه ها دارد، اما در ادامه اطلاعاتی کلی را در رابطه با این موضوع و البته دپارتمان ترجمه رسمی ایرانوکا ارائه می دهیم.

دپارتمان آموزش

واحد آموزش

Education Unit

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مهاجرت بدون اطلاع از زبان کشور مقصد شما تا چه اندازه می تواند سخت باشد؟ تصور کنید به کشوری سفر می کنید که هیچ اطلاعی از زبان آن ندارید (یا اطلاع کمی دارید) شما برای ارتباط برقرار کردن و رفع نیاز های خود را با مشکلات بزرگی رو به رو خواهید شد.

دپارتمان dyd

D.Y.D واحد

D.Y.D Unit

با توجه به اینکه یکی از دغدغه های اصلی مهاجرین بعد از ورود به هر کشوری ندانستن قوانین آن کشور و مبهم بودن چاشهای پیش رو برای آنان می باشد و از طرفی نگرانی مدیریت سرمایه یا درآمد خود را در کشور جدید خواهند داشت. بر آن شدیم تا طرحی بی نظیر و منحصر به فرد را به مشتریان گرامی ارائه کنیم .

دپارتمان طراحی

واحد طراحی

Design Unit

از دیگر دپارتمان های ایرانوکا باید به دپارتمان طراحی یا همان دپارتمان توسعه و طراحی اشاره کرد که وظایف خاصی را بر عهده دارد. در این دپارتمان مطالب و محتوایی تخصصی برای وب سایت شما طراحی می شود و به شما ارائه خواهد شد، اما این سوال پیش می آید که تولید و طراحی این مطالب و محتوا چه اهمیتی دارد؟

دپارتمان مالی

واحد مالی

Financial Unit

دپارتمان مالی از دو بخش تشکیل شده است که هر یک از آن ها وظایف خاصی را برعهده دارند و همین موضوع باعث می شود که کاربرد آن ها هم متفاوت باشد، به همین دلیل در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با این موضوع موضوع بیان می کنیم و بخش مختلف آن را هم به طور کامل توضیح خواهیم داد.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم