دپارتمان حمل و نقل

واحد حمل و نقل

Transportation Unit

تا به حال به دنبال راهی ساده برای ارسال بار به اروپا و کانادا بوده اید؟ راهی که در زمان مقرر بار شما را به طور سالم به مقصد برساند؟ البته راه های مختلفی برای ارسال بار وجود دارد، اما استفاده از خدمات دپارتمان حمل و نقل ایرانوکا یکی از بهترین راه های شناخته شده است؟ چرا بهترین؟ با ما همراه باشید تا با این موضوع به طور کامل آشنا شوید.

واحد حمل و نقل

احتمالا شما با ایرانوکا آشنایی دارید و اطلاعاتی کلی هم در رابطه با خدمات و دپارتمان های مختلف این موسسه دارید، شاید برای شما جالب باشد که در ایرانوکا دپارتمان حمل و نقل وجود دارد و خدمات فریت بار را هم برای شما انجام می دهند.
این کار باعث می شود که دیگر هیچ گونه نگرانی بابت مهاجرت خود نداشته باشید، یعنی به سادگی همه کارهایی که برای مهاجرت نیاز دارید را ایرانوکا با کیفیت بالایی برای شما انجام می دهد.

فریت بار به چه معنی است؟

مهاجرت یکی از کارهای پیچیده است و جنبه های مختلفی را شامل می شود. تصور کنید شما برای زندگی در کشور دیگری لازم دارید که تعدادی از وسایل زندگی را با خود ببرید. به عنوان مثال وسایلی مانند لوازم برقی را می خواهید به همراه خود ببرید.
برای این کار می توانید از خدمات فریت بار استفاده کنید. در این خدمات اسباب و اثاثیه شما به طور صحیح بسته بندی می شود و سپس به مقصد نهایی ارسال خواهد شد. این بسته بندی هم اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا باعث می شود که وسایل شما در حین جابه جایی آسیب نبینند.
به این موضوع توجه داشته باشید که اگر چه خدمات باربری به شکل های مختلف زمینی، هوایی و دریایی انجام می شود، اما خدمات فریت بار فقط به صورت هوایی ارائه می شوند و همین موضوع باعث می شود که وسایل شما در امنیت کامل به مقصد برسند.

مزیت فریت بار ایرانوکا

هنگامی که از خدمات ایرانوکا استفاده کنید، مطمئن خواهید بود که هیچ آسیب و خسارتی به وسایل شما وارد نمی شود، به همین دلیل شما به اطمینان و آسودگی خاطر می توانید بارها و وسایل خود را به دپارتمان حمل و نقل ما بسپارید، البته این تنها مزیت آن نیست.
علاوه بر این که در ایرانوکا خدماتی با کیفیت بالا ارائه می شود، باید بگوییم که هزینه های دریافتی ما نسبت به دیگر شرکت ها کمتر است و همین موضوع باعث می شود که مشتری ها در نهایت احساس رضایت بیشتری داشته باشند.

نیاز به مشاوره در زمینه ی خدمات ما دارید؟

...منتظر شنیدن صدای شما هستیم