Yorkville University logo
دانشگاه یورکویلYorkville University

درباره ی دانشگاه یورکویل

دانشگاه یورکویل با یک ایده ساده شروع به کار کرد: ارائه مدرک انعطاف پذیر ، دقیق و شغلی متمرکز در دانشگاه و آنلاین به افرادی که در یک مسیر هدفمند هستند. از سال 2003 ، دانشگاه یوركویل با موفقیت رشد كرد و شامل سه دانشگاه از ساحل به ساحل دیگر بود و به هزاران فارغ التحصیل درجه اعطا كرد.

فارغ التحصیلان افتخار آنها از مدارک خود برای راه اندازی ، پیشرفت یا تغییر شغل استفاده می کنند. مدارک دانشگاه یورکویل برای تجهیز فارغ التحصیلان به دانش حرفه ای ، مهارت ها و نامگذاری هایی است که کارفرمایان برای آنها ارزش قائل هستند. برنامه های مدرک انعطاف پذیر را می توان در دانشگاه یا به صورت آنلاین یا ترکیبی از هر دو مورد استفاده کرد.

ماموریت این دانشگاه ایجاد یک دانشگاه ملی است که برنامه های مدرک گرا را ارائه می دهد ، منجر به مشاغل حرفه ای می شود که شخصاً پاداش آور هستند و به بهبود جامعه کمک می کنند.

دانشگاه یورکویل پذیرای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است. در حقیقت ، دانشجویان بیش از 35 کشور از برنامه های مدرک شغلی ما فارغ التحصیل شده اند.

پردیس مرکزی دانشگاه یورکویل در تورنتو کانادا واقع شده است ، یک قطب پر جنب و جوش ، چند فرهنگی ، جهانی برای تجارت و طراحی با کیفیت زندگی مشهور.

 

چرا دانشگاه یورکویل ؟

یادگیری انعطاف پذیر:

با یک بار انعطاف پذیر و انتخاب کلاسهای آنلاین یا دانشگاهی ، تعادل در تحصیل و زندگی شخصی خود را حفظ کنید. مدارج شتاب – با اجازه دادن به دانش آموزان برای ادامه تحصیل در طول سال ، بدون وقفه اجباری ، تحصیل در دانشگاه یورکویل به دانشجویان این فرصت را می دهد تا سریعتر فارغ التحصیل شوند. آنها همچنین بر اساس یادگیری قبلی شما ، انتقال اعتبار بهینه را ارائه می دهند. تاریخ شروع سال – دانش آموزان می توانند برنامه خود را به محض آماده شدن با تاریخ های مختلف شروع در طول سال شروع کنند.

منابع و پشتیبانی:

کمک دانشجویی – دانشگاه یورکویل با پشتیبانی مشاوران برنامه که می توانند به دانشجویان در رسیدن به اهداف علمی خود کمک کنند و تیم موفقیت دانشجویی که از سلامتی ، سلامتی و شغل پشتیبانی می کنند ، در تحصیل خود موفق شوید. پشتیبانی تدریس خصوصی – مرکز موفقیت در یادگیری Yorkville برای کمک سریع و مطالعه منابع ، از جمله تدریس خصوصی 24/7 بصورت آنلاین در دسترس است. Writing Lab – APA و خدمات تدریس خصوصی نوشتن برای کمک به دانشجویان در زمینه نوشتن دانشگاهی در دسترس است.

یادگیری پیشرفته:

اندازه های کلاس کوچک – در یک کلاس متوسط ​​20 دانش آموز توجه شخصی داشته باشید و از طریق مشارکت فعال یاد بگیرید. شبکه سازی – ایجاد روابط مادام العمر با دانشجویان و استادان به عنوان بخشی از کار تیمی ، بحث ها و تکالیف. دانشکده مجرب – از دانش دانشگاه یورکویل که سالها تجربه در زمینه های مربوطه دارند بهره مند شوید و می توانید از این تخصص برای دستیابی به اهداف شغلی خود کمک بگیرید.

نگاهی به

ویژگی ها و مزایای مجموعه

موارد ارائه شده نسبت به کمپ های دانشگاه یا رشته های مختلف میتواند تغییر کند و ویژگی ها اضافه یا کم شوند

اجازه کار پس از تحصیل
کارآموزی
اجازه کار همزمان با تحصیل
پذیرش مشروط
محل اقامت دانشجویی

لیست رشته های قابل تحصیل در دانشگاه یورکویل

لیست رشته های موجود در مقاطع مختلف

Graduate Degrees
 • Master of Arts in Counselling Psychology
 • Master of Education in Adult Education
 • Master of Education in Educational Leadership
 • Educational Administration
 • Leadership in Learning
 • Doctor of Counselling and Psychotherapy
Undergraduate Degrees and Diploma
 • Bachelor in Business Administration
 • Accounting
 • Project Management
 • Energy Management
 • General (Without Specialization)
 • Interior Decorating Associate Diploma
 • Bachelor of Interior Design
 • Bachelor of Creative Arts
اطلاعات

تکمیلی

اطلاعات تکمیلی در رابطه با دانشگاه یورکویل

University location: New Brunswick, Canada
Founded:2003
Country Rank:88
Type: Private
Application Fee:0- 75
International Tuition Fee:15-25
DLI Number:Toronto O19396019511, Vancouver O129034707957