ایرانوکا، شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایران کانادا
IRANOCA

شرکت ایرانوکا (IRANOCA) یکی از شرکت‌هایی به حساب می‌آید که در زمینه مارکتینگ فعالیت دارد؛ اما باید متذکر شد که کار این شرکت و مارکتینگی که انجام می‌دهد، با دیگر شرکت‌ها تفاوت دارد. در رابطه با تفاوت این شرکت در مقایسه با دیگر شرکت‌ها باید گفت ایرانوکا تنها در زمینه مهاجرت و به صورت تخصصی مارکتینگ را انجام می‌دهد؛ یعنی کار مهاجرت بر عهده این شرکت نیست و تنها کاری که انجام می‌دهد، انجام مشاوره در این زمینه است.

در واقع می‌توان گفت شرکت ایرانوکا (IRANOCA) در زمینه مهاجرت کار مشاوره را انجام می‌دهد. حال شاید برای شما سوال پیش آید که مشاوره در چه عنوانی انجام می‌شود و چه تاثیراتی را به همراه دارد؟ در جواب به این سوال باید گفت مشاوره این شرکت در راستای انتخاب یک وکیل مناسب، کسب اطلاعات کامل از کشور مقصد و … صورت می‌گیرد تا فردی که قصد مهاجرت دارد، بهترین تصمیم‌ها را بگیرد.

به نوعی باید IRANOCA را یک پایگاه در نظر گرفت که اطلاعات موثق و قابل قبولی را در اختیار افراد قرار می‌دهد و کاری می‌کند که فرد بهترین تصمیم‌ها را در این راستا داشته باشد. از همین جهت اگر شما به دنبال یک پایگاه هستید که از طریق آن برای خود یک وکیل مهاجرتی کار بلد پیدا کنید، ما به شما مشاوره با شرکت ایرانوکا را پیشنهاد می‌دهیم. همچنین می‌توانید به هر اطلاعاتی که نیز نیاز دارید، از طریق این شرکت دست یابید.

خدمات قبل از مهاجرت را به IRANOCA بسپارید!

دقت داشته باشید که خدمات شرکت ایرانوکا تنها به موارد نام برده شده محدود نمی‌شود و این شرکت اقدامات دیگری را نیز در رابطه با مارکتینگ مهاجرت انجام می‌دهد. از جمله این اقدامات می‌توان به خدمات قبل از مهاجرت که شامل مواردی چون ترجمه مدارک، شرکت در کلاس‌های یادگیری زبان، خرید بلیط، تبدیل پول، انتقال آن و … می‌شود، اشاره کرد.

خدمات پس از مهاجرت ایرانوکا

نکته جالب اینجا است که این شرکت به فکر پس از مهاجرت نیز بوده و شرایطی را به وجود آورده است که اقدامت پس از مهاجرت نیز در بهترین شکل و حالت ممکن صورت گیرد. حال شاید برای شما سوال پیش آید که خدمات پس از مهاجرت شامل کدام دست از اقدامات می‌شود؟ در ادامه این دست از اقدامات را برای شما ذکر خواهیم کرد تا متوجه آن‌ها شوید.

 • پیکاپ از فرودگاه (خوشامدگویی در فرودگاه)
 • اقدامات مربوط به اجاره خانه
 • انجام خدمات اداری در کشور انتخابی برای مهاجرت
 • باز کردن حساب بانکی در کشور مقصد
 • انجام امور مربوط به بیمه
 • پیدا کردن شغل مناسب
 • اقدامات لازم برای تمدید ویزا
 • اقدامات لازم برای تمدید پاسپورت
 • انجام مراحل لازم برای دریافت تایید مدارک از سازمان‌ها
 • انجام امور مربوط به انتقالی از دانشگاه
 • خرید خودرو
 • خرید مسکن
 • آموزش شرایط خرید وسایل در کشور مقصد
 • آموزش چگونگی استفاده از خدمات شهری و دولتی کشور انتخابی برای مهاجرت
 • انجام خدمات مربوط به دانشجویی
 • انجام اقدامات لازم برای خدمات مربوط به حمل و نقل
 • انجام امور مربوط به حسابداری و مالیاتی

 

 

امروزه با گسترش دنیای ارتباطات و افزایش دیدگاه مردم نسبت به کیفیت و شرایط زندگی در کشورهای پیشرفته جهان، شمار افرادی که با هدف ایجاد زندگی بهتر تصمیم به مهاجرت می گیرند، رو به افزایش است. استاندارد بالای زندگی، رفاه عمومی و بالابودن شاخص های مختلف زندگی در کشورهای کانادا ، آمریکا ، اروپا و استرالیا موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف، تمایل به مهاجرت به این کشور را داشته باشند. قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزاها، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم ترین تصمیمات شما برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور مقصد می باشد.

شرکت مارکتینگ ایرانوکا مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای مهاجرت رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرتی کشور مقصد را معرفی می نماید و با بیش از ۱۲ سال تجربه از سال ۲۰۰۸ ارائه دهنده خدمات مارکتینگ به متقاضیان عزیزی و وکلای محترم می باشد.

شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا، با مدیریت مهندس وحید عابدی نیا به همراه تیم با تجربه و متخصص ، خدمات حرفه ای در زمینه مارکتینگ به افراد، سازمان ها، شرکت ها و وکلای محترم عرضه کرده است.این شرکت زیر نظر هولدینگ ادب (A.D.A.B squad customer services INC) با قوانین و چهارچوب های این هولدینگ در کانادا و شرکت ادب مهاجر بین الملل در ایران به فعالیت می پردازد و با دارا بودن بیش از 16 دفتر و نمایندگی در کانادا، اروپا و ایران، افتخار این را دارد که تمامی عملکرد، مجوزهای فعالیت، مدارک کمپانی و اشخاص حقیق و حقوقی معرفی شده قابل استعلام می باشند.

زمینه های فعالیت شرکت ایرانوکا

شرکت ایرانوکا در زمینۀ خدمات مارکتینگ مهاجرتی با طیف وسیعی از امکانات برای وکلا و موکلین عرضه می کند. لازم به ذکر می باشد که خدمات شرکت مارکتینگ  ایرانوکا صرفاً محدود به این خدمات نبوده و طیف وسیع تری را در بر می گیرد . تأسیس شرکت، تشکیل هیئت مدیره، استفاده از ساختارهای مالی، کمک جهت سازماندهی مجدد، گسترش، تداوم و انحلال شرکت.– کمک به تنظیم قراردادها در کلیۀ امور.– تنظیم اجاره نامه ها، توافقنامه ها و فرانشیزهای تجاری.– اطلاع رسانی و نشر اخبار مهاجرت به صورت گسترده در زمینه اقامت، کار و تحصیل در کانادا و اروپا از دیگر خدمات شرکت ایرانوکا می باشد .همچنین شرکت ایرانوکا به مشتریان خود کمک می کند که بعد از دریافت ویزا و ورود به کشور مقصد، با سهولت بیشتر و در زمانی کوتاه تر مستقر شده و در اموراتی همچون گشایش حساب بانکی، کارت‌ بیمه درمانی،‌ پیداکردن محل سکونت، انجام عملیات مالیاتی، ثبت نام دوره های زبان انگلیسی و سایر مسائل آموزشی به مشتریان خود ارائه خدمات می‌نماید. تمامی کارمندان و اعضای شرکت مارکتینگ مهاجرتی ایرانوکا، متعهدند که با پایبندی به منشور اخلاقی هولدینگ ادب و تنها در چهارچوب قانونی و اخلاقی حرفه خود فعالیت کرده و نهایت صداقت، احترام و پاسخگویی را در ارائه مشاوره‌ها و سایر خدمات مهاجرتی را در نظر داشته باشند.
در نهایت این شرکت با تکیه بر تجربه عملی و دانش خود در طول سال ها کار در زمینه مارکتینگ در خدمت عزیزانی که برای دریافت خدمات مورد نیاز به ایرانوکا مراجعه کرده اند ، می باشد.

 

 

خدمات شرکت مارکتینگ ایرانوکا به متقاضیان عزیز :

1- فرم ارزیابی رایگان و آنالیز شرایط مهاجرتی وی
2- لیست وکلای رسمی و رجیستر شده
3- لینک مستقیم ارتباط با وکیل محترم
4- داشتن داشبورد کاربری برای انجام امور مهاجرتی
5- آخرین رویدادها و اخبار مهاجرتی
6- اطلاعات جامع در رابطه با انواع ویزا
7-خدمات قبل از ویزا در کشور مبدا
8- خدمات پس از ویزا در کشور مقصد
9- استخدام و اعطای نمایندگی
10-مارکتینگ برای موسسات و شرکت های وابسته

 

خدمات شرکت مارکتینگ ایرانوکا به وکلای محترم :

1- معرفی و مارکتنگ در صفحات مجازی
2- لیست متقاضیان مهاجرتی
3- ارتباط مستقیم با موکل خود
4- دسترسی به پروفایل و داشبورد موکل خود
5- نمایندگان شرکت در شهر های مختلف
6- بازاریاب های مستقل
7- دفاتر جهت عقد قرارداد
8- میز های مشاوره ای در کشور مبدا
9- کارمندان متخصص در حوزه های مختلف
10- خدمات مارکتینگ و برندینگ

 

 

 

 

 

 • شماره ثبت شرکت در کانادا

  شماره ثبت ایرانوکا : 291006401

  با استفاده از شماره ثبت شرکت ، میتوانید در قسمت استعلامات از سازمان مربوطه ایرانوکا را استعلام فرماییدادامه

 • شماره ثبت شرکت در ایران

  شماره ثبت ایرانوکا : 139950140001099541
  شماره ثبت شرکت ادب مهاجر بین الملل : 569986

  با استفاده از شماره ثبت شرکت ، میتوانید از سازمان های مربوطه شرکت را استعلام فرماییدادامه

 • استعلام هولدینگ A.D.A.B

  شماره ثبت A.D.A.B :
  002718490

  با استفاده از شماره ثبت شرکت ، میتوانید در قسمت استعلامات از سازمان مربوطه ادب اسوکاد را استعلام فرمایید

  adab squad customer services incادامه

 • دپارتمان آمریکا

  کلیه خدمات مهاجرتی برای قاره آمریکا در این دپارنمان صورت میگیرد.

  -کانادا
  -آمریکا
  -مکزیک
  -برزیل
  -آرژانتینادامه

 • دپارتمان اروپا

  کلیه خدمات مهاجرتی برای قاره سبز در این دپارنمان صورت میگیرد.

  -سوئد
  -دانمارک
  -آلمان
  -انگلستان
  -هلند
  -اتریش
  -اسپانیا
  -ایتالیا
  ---ادامه

 • دپارتمان D.Y.D

  شما میتوانید با استفاده از تخصص و تجربیات دپارتمان طرحی و بیزینسی ایرانوکا ، آینده خود و خانوادتان را ترسیم و برای آن برنامه ریزی کنیدادامه

 • مدیریت فضای مجازی

  ایرانوکا برای مدیریت هرچه بهتر فضای مجازی خود ، تیم متخصصی را به وجود آورده که در هر زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند
  iranocadmin@ادامه

 • خدمات دیجیتال مارکتینگ

  در این دپارتمان ایرانوکا سرویس های دیچیتال مارکتینگ را به وکلا و شرکت های مربوطه ارائه میدهد که لیست و توضاحات کامل آن در صفحه مربوطه موجود می باشدادامه

 • رفع نیازهای مهاجرین

  کلیه خدمات و دغدغه های مهاجرین عزیز ، چه قبل از ویزا و چه بعد از ویزا در این دپارتمان پوشش داده میشودادامه

 • تیم تشکیل دهنده ایرانوکا

  ایرانوکا همواره برای هر بخش از نیروهای متخصص و قابل اعتماد بهره برده که در حال حاضر خانواده بزرگ ایرانوکا را تشکیل داده که همواره در خدمت هموطنان عزیز می باشندادامه

 • مقالات IRANOCA
  آخرین مقالات IRANOCA را در این قسمت میتوانید مشاهده کنید
  لینکهای مرتبط